Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Hradec Králové
Ahoj, jsem mladý, štíhlý, vysoky, dobře vybavený a štíhlý zajíček z HK. Jsem velmi submisivni a hledám dívku či ženu, která by ráda našla svého otroka, který by ji byl oddaný, sloužil ji, rozmazloval a plnil její přání a tužby, jestli to čteš ty, má budoucí paní, předem ti děkuji za čas, který jsi věnovala čtení těchto řádku, těším se na tvou odpověď a líbám podrážky bot. Odepíšu všem a foto zašlu na vyžádání :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
Vlasy barvy čokolády, zelenohnědé oči, upovídaná ústa, samá ruka samá noha. Nekuřačka, výletnice, kuchařka, čtenářka, smíšek i spáč. Jsem tohle všechno a ještě mnohem víc, ale to už si zjisti Ty sám:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  68 let | Praha
Zdravím, pokud jsi z Prahy a blízkého okolí, přiměřené postavy, věku a vzdělání a hledáš ženu pro kamarádství, zkus napsat, třeba to vyjde. Tady žena 61/177/80 z Prahy 8, VŠ se zájmem o posezení u kávy a vínka, na co je čas a chuť. Budu se na tebe velice těšit. Kontakt:
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Zdravím všechny slečny. Jsem delší dobu sám a rád bych to zménil, ve dvou je větší zabava :) Hodně se věnuju kariéře, takže se nemusíš bát, že nebudeš mít čas sama na sebe, ale když nepracuji rád podniknu cokoli co tě bude bavit :) Mezi moje největší koníčky patří počítače, jestli znáš třeba world of warcraft tak víš o čem mluvím. Jestli jsem tě alespoň trochu zaujal, tak budu rád když napíšeš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Jaroměř
Ahoj napíše veselá a hodná bezdětná slečna která taky hledá tak jako já partnera do života .bud se těšit na zprávičky odepišu všem .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Praha
Hledám normálního muže.Jsem obyčejná žena.V případě zájmu foto pošlu na email.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  71 let | Teplice
Tak nevím hoši jste vůbec některý mání......už čekám 50 let...snad se dočkám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Hradec Králové
V této kategorii hledám muže k možnému trvalému vztahu, nejlépe svobodný, bezdětný, nekuřák, věk mezi 40-58 lety "mládí", trochu kutil, trochu zahradník - i ten, který by to chtěl a nemá k tomu možnosti. Trochu sportovec, samozřejmě i muž s velkým M..., tedy i k tomu intimnímu životu. Snad jen trochu rozhoduje povolání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT