Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  50 let | Praha
Báječná ženská hledá báječného chlapa.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | České Budějovice
43-letý muž žijící v Č.B.v rodinném domě ze zahradou hledá ženu pro hezký a krásný vztah.Jaro je tu za chvilku a chci ho zažít ve dvou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  23 let | Praha
22 let, malá, tichá, introvertní, trochu sarkastická, jinak moc milá. Mám ráda zvířata, knihy, kreslení, ... Už mě nebaví být sama, ráda se s někým novým seznámím. Nejlépe s někým normálním, se smyslem pro humor. Jo, a mám ráda zvířata. Vážně :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Uherské Hradiště
Den za dnem přichází, mračna na obloze mně náladu nezkazí. Do života jsem pozitivně naladěn a snažím se jít s úsměvem. Vstříc každému dni se vydávám, co přinese očekávám. Do předu není nic dané, život přináší nečekané. Mysl otevřenou mám, poznání nového vítám. Nedívám se zpět, snažím se žít tady a teď. Uspěchaný život nechci žít, díky poznání hlubších stránek života jsem našel vnitřní klid.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Přítulný a opuštěný sameček si hledá osamělou a nekousavou samičku pro solidní vztah. Na sametovém kožíšku nijak netrvám - lysinka bude spíše výhodou, a ani průkaz původu nevyžaduji :-). Chcete mě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Louny
Hledám ženu z okolí Loun se kterou bych mohl trávit svůj volný čas a podle sympatií uvidíme, co by z toho mohlo být dál. Foto samozřejmě pošlu při navázání komunikace.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Praha
Junior senior rentiér, hledá ženu pro lásku a pohodový společný život ve dvou, pro letní chataření u vody,lesa. Štíhlý, nekuřák, věrný, nealkoholik,nepote(n)tovaný,neplešatý,bez řetězu.Nemám ale kolo,nelyžuji, netancuji, necestuji, nelétám,nepiju. To je ale kalamita. To se tu nehledál.Biatlnm,triatlon,olympiádu...ač štíhlý a sportovní,tímto nehledám.Odpověď hnědooké černovlásky, cca 165cm/60kg/4-5ky, s fotem a s dalšími seznamovacími řádky, hledající vztah a soužití, vítána. Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Praha
si veselý, hravý,VOLNÝ, kolem 180 cm,přiměřeného věku, tak tebe chci :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT