Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Praha
Ahoj, hledám štíhlou submisivní dívku/ženu pro vytvoření vztahu. Budu se těšit na tvou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Hledání vztahu podle fotky a pár písmen pod ní mi příjde poněkud zvláštní. Pojďme sednout k oblíbenému nápoji (v mém případě káva nebo whiskey) a něčemu dobrému na zub a popovídat si o našich životních motivech a cestách, ať máme šanci zjistit, zda se budeme chtít vydat stejnou cestou s tím druhým. Pro hrubou představu přikládám pár indicií mi blízkých: můj syn, rodinný dům, rodina, cestování, voda, snowboard, motorka, fotbal, psi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Plzeň
Rád bych poznal milou, inteligentní a sebevědomou ženu ve věku 21-29 let věková hranice je má představa a není ale podmínkou.. Dítě není překážkou, ženu která hledá vážný vztah, ale také takovou, ke které se muž může přitulit, s kým popovídat a sdílet společné vášně a touhy.. Ženu která mi dá naději znovu MILOVAT <3 která chce společnou budoucnost, která se přede mnou nebude muset stydět za to jaká je stejně tak já před ní. Budu moc rád, když takovou ženu zde najdu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Olomouc
Hledám ženu, která víc něž můj věk, řeší touhu po dítěti. Já 183cm, 83kg, nekuřák, SŠ, hledám sympatickou, inteligentní a i hezkou ženu, která touží po dítěti jako já a není z moc velké vzdálenosti od Olomouce. Pokud toužíš po mateřství a chtěla by ses se mnou podělit o lásku ke společnému dítěti, napiš a další můžeme probrat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Vyškov
Co napsat ?? Prostě hledám vztah :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
173/85 sportovně založen. pracuji v zahr. obchodu. Rád cestuji,kulturně žiji a rekreačně sportuji: tenis, lyže,pingpong. Spokojená a štastná rodina, založená na důvěře a toleranci a vzájemném respektu tj základ státu:-) Vyřešená minulost ." Děti mám " 24 a 10 ,ale nežijí se mnou (zatím) . REKREaČNĚ VRHÁM stín, dívám Do DÁLKY, SKÁČU do řeči a někdy i LEZU Na nervy,sám sobě jo a pravidelně se dívám na TV - jestli tam není moc prachu :-) Zázemí mám :SMK a Praha
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Slaný
Ahoj krasna neznama, jsi stale sama a chces to zmenit... Pojd to zkusit se mnou. Pisni a uvidime co bude dal...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Pardubice
31. prosince budu kolem půlnoci pobíhat po Perštýňáku s lahví sektu a jednou skleničkou. O půlnoci přesně budu potřebovat pomoci jak s otevřením lahve, tak s vypitím obsahu. Muži prý rádi zachraňují ženy v nouzi. Kdo zachrání mě?:) P.S.: skleničku si přines vlastní :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

Feedo.cz: TOP ZBOŽÍ pro vaše dítě