Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  39 let | Chrudim
Je tu někde mužský do(ne)pohody, kterému není cizí upřímnost, zodpovědnost a fér jednání? Ozveš se mi?Pard.kraj.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Ahoj jsem introvert moc toho nenamluvím. S ženou s kterou se budu cítit uvolněně budu mít smysl pro humor klíč je ženský způsob dávání najevo, že je tam také zájem nikoli jen z mé strany. Když to bude přirozeně ladit což vycítím na první pohled, dál je to jen o zájmu a lidských hodnotách. Cestovatel, horolezec i pohodář. Hledám ženu 25-33 zdravou po všech stránkách téměř a je ženského založení, má přirozené sklony mateřsky pečovat i být sestrou. Cca napůl. Bez pocitu svobody utíkám. Respekt. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Praha
Je těžké najít protějšek, pokud už se člověku přehoupla padesátka. A pokud má být ještě inteligentní a komunikativní, je to už téměř nemožné. Přesvědčí mě někdo, že se mýlím?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Hradec Králové
Dobrý den, jsem 46 /195, ZTP, abstinent, samotář, rozumný ,nejsem nijak rodinný typ, jsem tvor domácí moc toho nenamluvím,, snad oslovím tímto nějakou ženu s hnědýma či černýma očima a dlouhýma černýma vlasama do 55 let, ženu hodnou a ochotnou žít se mnou v malým bytě, a měla ráda i mého kocoura. odkudkoli.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Karlovy Vary
Štíhlá 57/175 stále věří a stále doufá že najde konečně jehlu v kupce sena, dobře tak jehlu ne, ale partnerku případně kamarádku. Je to těžké, ale kdo nic neudělá nic neztratí ale také nic nezíská.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Náchod
Máš rád děti a aktivní život? Jsi pohledný, inteligentní a sportovně založený? Ozvi se. Co hledám, to sama nabízím. Náchod a blízké okolí. Pouze s foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | České Budějovice
Existuje ještě v současné době lidská bytost, která si uvědomuje, že v partnerském životě vzniká štěstí pouze za předpokladu, kdy jeden je ochoten mít pochopení pro toho druhého, dokáže mu naslouchat, podporovat ho, důvěřovat mu, a tím si ve vztahu prokazovat vzájemnou úctu? Já pevně doufám, že se takové bytosti na našem světě ještě vyskytují... . Nyní už schází jediná podmínka, a tou je, abys mi napsala, neboť bez toho se jinak naše cesty budou stále míjet. Budu se těšit... :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Praha
56-letá, SŠ 166/71, veselá, upřímná hledá prima pána, který by s ní šel na svařáček a užii jsme si hezky Advent a možná i Vánoce, Co bude dál, to se uvidí příští rok.... rozhodně nepište pánové, kteří od Adventu očekáváte ihned sex. Upřesňuji: hledám p r i m a pána, s kterým se zasmějeme, bude nám spolu fajn a rádi se opět přístě uvidíme.....a budeme se těšit na další schůzku, protože si budeme chtít zopakovat spolu trávený příjemný čas. Jindřiška
DETAIL / ODPOVĚDĚT