Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | České Budějovice
Hledám příjemnou ženu, která snese obyčejného málomluvného muže. Mám rád přírodu a procházky. Chybí mi skutečná láska. Cítíš to stejně? Myslíš si, že budeme moci najít společný čas? Prosím o shovívavost. Hledám ženu do 53 let nejlépe z okolí Týna nad Vltavou (Nejdále ČB, PI, TA.). Prosím o foto. Bez fotky si dovolím neodpovídat. Děkuji za pochopení. První pohled je pro mě důležitý.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Frýdek-Místek
Můj sen je najít holku do nepohody, která už ví, co je v životě nejcennější, a že k tomu patří mít jeden druhého v dobrém i zlém, žít i užívat si a ctít se i v době, kdy si budeme pomáhat do schodů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Prachatice
Hledám parťačku se smyslem pro humor a úsměvem v tváři. Hledám dlouhodobý vztah, při jehož budování vytvoříme láskyplné prostředí pro nás oba a v budoucnu i pro další bytosti, jež se rozhodnou se k nám připojit. Mám velké a věrné srdce. Mým nešvarem je sarkasmus, který jsem si osvojil coby ochranu před světem některými lidmi. Jsem samostatný a zodpovědný, ale chci si uchovat duši dítěte. Pozn.: lesy, příroda, stanování - máš-li ráda, pak známe naši první společnou oblíbenou věc :-) foto výměnou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brno
Energický, ale občas i pohoďák a romantik, hledá dívku/ženu která má ráda přírodu, sport, kulturu i historii, a všechno hezké co se dá zažít. Jsem zabezpečený s vyřešenou minulostí, ne žádný mamánek! Foto pošlu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Nový Jičín
Hledáš muže do nepohody,pro přátelství a vztah? Muže pro život? Jsi sám a chtěl bys volný čas strávit ve dvou? Je mi 49,175,85 a jsem z Příbora-Novojičínsko.Mám své zázemí. Pokud je ti do 35 a hledáš staršího muže,tak napiš něco o sobě...a kdybychom si vyhovovali,určitě se rád seznámím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Český Těšín
Jsem svobodný-nekuřák kamionak 190/90 soběstačný s vlastním zázemím a hledám ženskou štíhlé / střední postavy,nejraději bezdětnou na trvalé schůzky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Kladno
Ahoj milý neznámí.Jsem normální slečna i když s kily navíc a hledám fajn chlapa do nepohody co nezkazí žádnou srandu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Brno
Ráda poznám inteligentního, pozitivně laděného přítele se smyslem pro humor, čestnost a férové jednání pro hezký vztah - VŠ pohodová všestranná z Brna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT