Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  34 let | Brno
Rád bych touto cestou poznal holku/ženu spíše klidné povahy, která bere život s nadhledem a nemá potřebu cokoli předstírat. S vlastními názory a zájmy, hledající parťáka do další, společné životní etapy. Mohl bych jistě vymyslet spoustu různých požadavků, ale nakonec rozhodují především vzájemné sympatie - třeba nás to společné spojí a to různé obohatí. Sám sebe bych popsal jako samostatného, komunikativního, kreativního, spolehlivého člověka, který sám sebe nebere nijak vážně :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ústí nad Labem
Hledám budoucnost, najdu jí tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Normální kluk hledá slečnu :-) Bydlím sám, jsem samostatný (vařím, uklízím, peru, žehlím...), komunikativní, baví mě knížky, motorka, vaření, sport, kultura (kino, divadlo, koncerty apod.), výlety, akce s přáteli... Ozve se někdo milý a fajn?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Plzeň
Ahoj.. Je tu holka, která má ráda výzvy a jen tak neceho se nezalekne ??? Sice o tom pochybuji, že se mi některá ozvete ale v dnešní době ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Hledám ženu pro život. Jsi-li pohledná, štíhlá, upřímná a věrná, ozvi se. Naplánujeme procházku, popovídáme si a uvidíme. Prosím jen odpovědi s fotkou. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Brno
Rád se Ti představím. Jsem 24letý muž, který studuje VŠ v Brně. Ovšem rád pracuji i rukama, umím toho spousty v domácnosti opravit, udělat. Jsem asi trošku romantik a umím připravit i teplou večeři či oběd. Cigarety mi jsou cizí. Žiji na vesnici(na Vysočině), kde mám spousty kamarádů. A teď je řada na Tobě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  64 let | Plzeň
Hledám kamaráda, přítele, se kterým bych mohla trávit volný čas. Prosím jen nekuřáka a bydlím blízko Plzně. Jsem 64 letá/155/67. Moje zájmy: procházky, kultura, výlety, plavání. Samotné je mi smutno.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Zcestovala jsem kus světa, jsem ráda v pohybu, oceňuji i chvíle klidu. Hraji improvizační divadlo, tancuji, lyžuji... Dělám věci, co mě baví s lidmi, které mám ráda. Ráda zkouším nové věci, posouvám vlastní hranice a staré zdokonaluji. Hledám Muže, o kterého se mohu opřít a bude ke mně upřímný. Pochopí můj aktivní přístup k životu a nechá mi volnost, ale také bude chtít aktivně společně trávit čas a sdílet radosti a starosti všedního dne. Chtěla bych založit časem rodinu..;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT