Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Ostrava
Dobrý den slečny. Zkusím se tady ozvat i já, a uvidím, co se stane :) Je mi 27 let, VŠ jsem z Ostravy, pracuji tady (a jsem tam rád :). Co bys měla mít: určitě smysl pro humor, ráda sport, kulturu všeho druhu (zajít si do kina, na koncert, ale klidně i do divadla), třeba i deskové hry, takže kousek hravosti v sobě :), ráda cestovat, mít takový ten všeobecný přehled, což se samozřejmě těžko definuje :). Počet znaků už ubývá, tak snad se více rozepíšeme mezi sebou. Když přidáš foto, dám ho i já :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | České Budějovice
Třeba sem náhodou zavítá dívka, která také věří na jedinou opravdovou lásku a na krásu lidské duše...a nechá mi tu vzkaz.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Praha
Pohodáře, nekuřáka, nejlépe VŠ nad 180 cm, věkem v souladu s mými 58 lety pro společné aktivní trávení volného času za předpokladu vzájemných sympatií.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | České Budějovice
Hezký den.Moc rád zde potkám pohodovou ženu co touží po vlastním dítěti a nepotřebuje mít k tomu muže doma. Rád bych oslovil ženu,která jako já chce Miminko a nemá partnera.Rád bych dal svému životu nějaký nový smysl a tak nabízím dívce,ženě počít spolu Miminko a domluvit se,jak bych se spolupodílel na výchově nebo ne a bude vše anonymní.Dát znova smysl životu. Hledám ženu, která řeší touhu po dítěti.Chceš se podělit o lásku ke společnému dítěti,napiš a další můžeme probrat.Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Praha
Sympatická blondýnka mladšího vzhledu, by zde ráda našla vyššího sympaťaka, co je rodinný typ, zároveň však i rád sportuje, podnikne výlety, cestuje a hlavně má smysl pro humor, ten je pro mě nutný. Těším se na tebe :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Čelákovice
Hledá se sympaťák, který bude mít zájem o normální holku, . Než si tu psát, tak ráda zajdu na drink nebo spolu můžeme zajít zahrát badminton :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Brno
Ahoj jsem mírně dominantni atraktivni 35 lety muz a proto hledam mírně submisivní zenu ktere nevadí se mi ve všem přizpůsobit a partnerství je pro mne nudné a prázdné a nerika mi nic na pokud te bude 18-30 let a chapes to ze láska je obetava a dovedes se přizpůsobit a obětovat a dokázat mi svoji lásku tak rad te poznam ? A treba z toho neco bude tak to zalezi jen na tobe a jsem velmi trpělivý s každým .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Hradec Králové
Co třeba žena co má ráda pohyb, bylinky, přírodu...žena, rozumná, pro výlety, turistiku, kolo, houbaření, zahradničení...žena, která ráda posnídá na terase, posedí s čajem u krbu, má ráda styl Provence? A pokud by jsi ráda v budoucnu žíla v rodinném domku u Poděbrad s velkou zahradou, je tu jeden čtyřicátník, pro kterého je "RODINA", jeho tříletý zbojník životní prioritou. A Dámy, převážně chcete vysoké muže, nedivte se, že někomu se líbí drobotina. Věk neřeším, spolehlivost ano:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT