Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  48 let | Praha
jsi veselý, hravý,VOLNÝ, kolem 180 cm,přiměřeného věku, tak tebe chci :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Česká Lípa
Najde se sympatická žena s normální postavou kolem čtyřicítky? Rád zajdu do kina, projdu se po městě, po lese, kino , bazén , kolo, případně na výlet. Relaxuji prací na zahradě, rád si poležím jen tak u TV, rád posedím v příjemné restauraci. Pokud hledáš něco podobného, budu rád za Tvé řádky. Vyměníme si pár vět a rád pošlu foto. Mám vyřešenou minulost, jsem pracující, vlastní bydlení, nekuřák, mladšího vzhledu. Chybíš mi jen Ty.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Se spíše průměrným vzhledem a vlahým zájmem ke sportům vyznávám ve vztahu hlavně hodnoty jako přemýšlivost, dobrosrdečnost a vzájemné porozumění. K mým zájmům patří cestování a turistika, dobrá knížka či film, občas deskovky či RPG, čajovny, ráda tvořím (i když v tom se teď realizuji hlavně ve výzkumu) a nevadí mi zkoušet nové věci :). Mám své okruhy přátel, ne však tolik volného času a málokdy poznám někoho nového. Pokud najdeme něco společného, můžeme vyměnit pár řádků, třeba i foto a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Přerov
Rád bych našel parťačku .. které by nevadilo, že mám malou dceru ve vl. péči. Můžeš být klidně i s dětmi..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Hledám normální ženu pro život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Původně jsem se chtěl sáhodlouze rozepsat, jaká jsem nenormální existence a do seznamkových škatulek zapadám jen se sebezapřením, ale nakonec to zkrátím jen na to asi nejpodstatnější. Hledám partnerku - nekuřačku z Prahy a okolí, která nemůže nebo nechce mít děti, nemá psa a zbožňuje svůj klid a svoji svobodu - jen ji nemá s kým sdílet a ráda by to vyřešila napořád. Zařídíme si život po svém, budeme žít jeden pro druhého, hodně cestovat, šťastní a spokojení. Těším se na odpovědi :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Zlín
hledam prijemnou kamaradku na vylety a prijemna setkani.Mit se na koho tesit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Pardubice
Ahoj jsem muž 167 cm vysoký štíhlé postavy s jsem již dlouho sám. Hledám jestli se neobjevíš právě ty co vyplní to pomyslné prázdné místo v mém životě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT