Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Praha
Ahoj, nehledám nikoho perfektniho, naopak čím normálnější tím lepší. Měla by jsi mít smysl pro humor a mít ráda cestování. Odpovídám všem :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Brno
Já vím: mé dny jsou již vyměřeny; ale abych jim dodal trochu ceny, už ráno chci být ujištěn, že jistě uzřím vás tento den. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Klatovy
ahoj hledám hezký vztah založený na vzájemné důvěře,chtěl bych se domů vracet s pocitem, že mě někdo čeká a těší se na mě. Hledám ženu, kterou bych mohl po příchodu domů obejmout, políbit a s čistým svědomím říct "MILUJI TĚ".PS.pozváním na kávu nic neztratíš!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Šumperk
Hledám kamaráda pro dny všední i sváteční, do přírody i do společnosti, který neholduje alkoholu, je veselý, pracující, kolem padesátky. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Smysl pro humor, pro romantiku; lásku k fotografování, autům, budovám; zvláštní vkus se slabostí zejména pro staré věci... Hledám a zároveň i nabízím. Když k tomu přihodíš zálibu v kultuře a procházkách, lásku k vesmíru a sci-fi, cestování vlakem a budeš nekuřačka, bude to úplně nejlepší... :D Pokud Ti je alespoň 5 mnou uvedených "oblíbeností" blízkých (nebo jsi prostě jen odvážná a tenhle podivín Tě zaujal); neváhej a piš! :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Plzeň
Sympatický, milý, věrný, upřímný se smyslem pro humor hledá ženu, se kterou bude kráčet společnou životní cestou. Pokud jsi osamělá a chybí ti spřízněná duše, která ti bude oporou a stabilním partnerem do pohody i nepohody, ozvi se. Budu tvým rytířem a ochráncem – nehledám krásu a dokonalost, hledám pohodovou partnerku pro život. :) přeju všem hezký den a těšim se na odpověd
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Pardubice
Urcite tu nejsem jediny komu se ze dne na den zhroutil svet a zjistil jak je strasne naivni blb. Nicmene neztracim nadeji. Rad bych poznal zenu ktera uz ma jasno co chce. Stavím dům a nerad bych v nem zustal sam.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Brno
Hledám Tebe. Pro Život v souznění s přírodou. S Láskou a úctou k ní, zvířatům, k lidem. A taky k sobě navzájem. Společně radovat se z nevšedních zážitků i všedních maličkostí. Žít Život s úsměvem. Nadhledem. Každý den. Spolu. Hodiny a hodiny mluvit snad o čemkoli. Nebo jen mlčky vnímat jeden druhého. Být si oporou. Být si vším. Navždycky. Probouzet v druhém to nejkrásnější. Najít a jen v něm vždy hledat to nejlepší. A prostě vědět, že on dělá to samé pro Tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

Feedo.cz: TOP ZBOŽÍ pro vaše dítě