Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  39 let | Jihlava
(pokr. předchozího inzerátu)…vyřešenou minulostí myslím, mimo jiné i to, že věci/situace, které Ti připomínají minulý vztah(y), v Tobě nevyvolávají emoce – ať už smutek či vztek. Nejsem tu, abych Tě ‚léčila‘ nebo Ti dělala ‚záplatu‘ Všichni máme něco za sebou a je normální, že nám něco na novém partnerovi může vyvolat vzpomínky (oblíbená písnička, parfém, barva, slova,…) ale pokud může Tvá reakce být „Přesně tohle mi ta kráva taky říkala!“ apod., tak mi sem ani nepiš. Díky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Pardubice
Hledám dívku, která bude, stejně jako já, milovat přírodu a zvířata. Dokonalý letní den si představuji jako výlet s větrem ve vlasech za krásami přírody, nechat se okouzlit místem, pohledět na hvězdy, počkat na to nejlepší světlo a udělat úžasné fotky. Nebo třeba navštívit nějaký férový statek a projet se na koni. V zimě si pak rád přečtu knihu u planoucího krbu, nebo vyrazím do teplejších krajin.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Zlín
Zajímavý a inteligentní muž (32 let) se porozhlíží po jangovem protějšku. Mám rád život, pracuju na sobě, miluju sport a pobyt venku. Jsem trochu rebel, trochu myslitel. S vlastním názorem, ale nezatížený předsudky. Akční, nicméně s vnitřním klidem. Na plánované vztahy nevěřím, tudíž se nechám překvapit, ale určité kamarádství mi přijde jako fajn základ.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Písek
Rád bych našel milou,tolerantní,usměvavou pohodovou ženu s kterou by jsme zašli do divadla,kina na výlet nebo jen tak lenošili v posteli koukali na televizi něco si uvařili nebo zašli někam na oběd,někdy na kolo do bazénu a jen tak si užívat v pohodě život který tak utíká.Musíš mít vyřešenou minulost a radši nekuřačku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Nějakou holku, která si nechce jen psát...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Praha
Hledám spřízněnou duši.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Opava
Hledám...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Rád bych se seznámil s divkou, ženou z Ruska ve věku 20 až 45 let , která žije v Praze nebo v okolí. Chtěl bych s tebou trávit nějaký volný čas, poznávat kulturu Ruska a povídat si rusky. Trochu mluvim a rozumím. Pokud máš zájem, ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT