Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Brno
Ahoj, správná holka, co nechce život strávit dopisováním a čekáním... Co raděj vyrazit na čaj, jít se projít, spáchat nějaký výlet? :o)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Jihlava
Krasny den, hledam pritele, hledam partnera, hledam legraci, hledam vaznost, hledam stesti, hledam lasku, hledam zivot. Mam dva bajecne kluky, radi jezdime na vylety, jezdime na kole, lyzujeme, plaveme. Maminka stihla, blondata, modrooka.?? Budeme radi za reakci, fotku poslu mailem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Písek
Ráda bych poznala inteligentního, milého a fajn muže.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Liberec
Nechci život přežívat v samotě, ale zase ho užívat se vším všudy. Liberec a okolí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | České Budějovice
Upřímně - šance, že mne zde někdo zaujme je minimální, ale je:-) Jsem dost náročná a muže nijak zvlášť nepotřebuji. Inteligentní tvor na občasné výlety, divadlo, čaje a filosofování by mi bohatě stačil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Znojmo
Občas si připadám jako jeden z posledních jedinců svého druhu na tomto světě. Druhu, který stejně jako labutě či sloni vyhledává jediného partnera na celý život, který se pak pro něj stane vším, žije v páru a spolu pak tráví většinu času, věrnost a upřímnost jsou mu vlastní, druhu, který jen stěží spatříte v barech či na diskotékách, to spíše v přírodě, na procházce, sportovat či v domácí noře nebo v malém okruhu spřátelených druhů. Najde se samička mého druhu z blízkého okolí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Jsem boubelka,85kg. Mám dva pejsky. Nejsem kavárenský typ, raději příroda. Snažím se najít parťáka do pohody i nepohody. Samostatného. Nezáleží na vzhledu, hlavně povaha, sympatie a přitažlivost. Nehledám ihned vážný vztah, ale také ne jen flir
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Příbram
Hledám ženu z Příbrami a okolí, které stejně jako mně chybí společnost, ale přitom si chce udržet i své soukromí. Mohu vypomoci na zahradě u domku, společně si vyjít na tůru nebo do kina. Umím naslouchat, ale i rozumně vyprávět. Jsem finančně zaopatřený. Mám různé záliby. Nebráním se, pokud přeskočí jiskra, i něčemu vážnějšímu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT