Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  55 let | Břeclav
Rád se seznámím s hodnou ženou, která už také nechce být sama a má ráda spíše pohodu domova. Jsem SŠ 54 let, rozvedený, s vyřešenou minulostí. Mám rád hudbu, české filmy, rád bych tě držel v kině za ruku, projel se na kole, ale stačí pár km, ale vše se jenom může ale nic se nemusí :-). Vše tak nějak mám ale to hlavní - Ty, mi chybíš. Co hledám také sám nabízím. Foto rád vyměním. Okr. Bv, Ho, Zn, Brno-venkov.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Ostrava
Život musíš žít naplno a každý den, nenechat ho je tak plynout. Máš-li vyřešenou minulost a víš co je tvojí hlavní prioritou ve vzájemném dlouhodobém vztahu.. Nehledám flirt ani náhodný sex, jen vážný vztah od muže s vyřešenou minulostí, tak si to zvaž když mi chceš psát..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Hledám normální, hodnou, slušnou a rozumnou slečnu. Jsem mlád 31 let, dost starý hledět zpět, dost mladý nepřemýšlet o budoucnu. Příliš mladý neužít si ještě trochu zábavy - v podobě cestování, výletů, turistiky, poznávání všemožných kulturních hodnot. Nehledám však pouze zábavu. V dnešním světě plném možností se dokážu zabavit sám. Hledám společnost, společné hodnoty a smysluplné výhledy do budoucna :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Ahoj, hledám milou, inteligentní holku, kterou baví cestování, hory, kultura a trochu sportuje. Co hledám, také nabízím. Nevěřím moc na seznamování po Internetu, myslím, že lepší je potkat se někde v realitě. Fotku pošlu rád po e-mailu. Michal
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Rád se seznámím s klukem nebo chlapem věkově 25 - 45 let pro přátelství, ideálně pro vybudování vážného vztahu. Hledám člověka, co má rád ode všeho trochu: sport, v létě kolo, kolečkové brusle, bazén, v zimě lyže sjezdovky, procházky, romantika, co hledá partnerský život ve dvou. Co si dokáže se vším poradit, kutilství, drobné opravy a výměny. Zkrátka chlapa pro život. Pro kterého nebude problém vzdálenost a s tím spojené dojíždění mimo Prahu, ale zajet do Středočeského kraje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Vysoká romantička se touto netradiční cestou snaží najít LÁSKU. Už bych se usadila a stále mi chybíš TY. Měl by si mít smysl pro humor, pro rodinu , pro život do 50 let z Prahy. Chtěl by jsi mě poznat takovou jaká jsem , stačí napsat a dál se uvidí. JEN VÁŽNĚ!!!! Zájmy: rekr. sport , cestování , kino, příroda, přátelé , zábava. Foto podmínkou. Veronika 38/185
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Rád bych poznal chytrou, hodnou, pohodovou, alespoň trochu pohlednou, zdravě sebevědomou holku bydlící v Praze, absolventku VŠ, nekuřačku, optimistickou, nejlépe trochu zcestovalou, trochu na úrovni, která je sama sebou, ví, co chce, která je nezadaná spíše proto, že nemá dost k tomu příležitostí a je prostě fajn holka:-). Já podobného ražení, štíhlý, pohodář, dobrodruh, který ví, co chce, bez závazků, svobodný, VŠ, pohybující se v oblasti IT/matematika,ze sportu běhání. Těším se na Tebe.:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Praha
Hledám muže nekuřáka (od 50 do 66 let) společné trávení volného času, časem možné i společné soužití. Rozhodující je vzájemné porozumění nikoli postava či barva vlasů. Jen Praha a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT