Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Praha
Někdo zásadní mi v životě chybí, a proto že nemám moc příležitostí k seznámení, rozhodl jsem se využít tuto cestu. Rád bych našel slečnu, co se chová a vypadá jako slečna a které také chybí objetí a vědomí, že k někomu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Olomouc
Sympatická žena mladšího vzhledu, VŠ 47/171/65 hledá z nedostatku příležitosti muže pro život. Být si vzájemně oporou, mít společný domov. Měli bychom si být smypatičtí a mít nějaké společné zájmy. Já se ráda toulám přírodou, po horách, ráda tančím, zajdu za kulturou, projet se na kole, v zimě na lyžích i na běžkách. A Ty? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Ostrava
Ahoj, co takhle zajít na večeři a seznámit se.Jsem z Ostravy,pohodový,upřímný a sympatický muž a touto cestou vyhlašuji konkurz. Je mi 37 let a velmi rád se seznámím s pohodovou,normální a sympatickou ženou,která by šla se mnou na večeři a tímto způsobem se seznámili..takže napiš a uvidíme jestli nám to vyjde...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Ahoj hledám tady holku se, kterou bych mohl jít třeba na vánoční trhy a držet se za ruce
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Ostrava
Co se třeba tady seznámit s fajn chlapíkem, co ještě nezahodil flintu do obilí ? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Olomouc
Vím, že je ve dvou fajn.... tak ještě někoho, kdo by se ke mně hodil a ke komu bych se hodila já
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Praha
Nějaký nezadaný, nejraději nekuřák který by v budoucnu rád sdílel společné bydlení cca 30 km od Prahy? Jsem rozvedená, 47 /165, SŠ,nekuřačka,nějaké to kilo navíc, Děti velké i když semnou ještě žijí, práci mám. Mám ráda divadlo, kino, muzikály, letní festivaly. Mít zase pro koho žít a těšit se na někoho. Prosím foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Hledám, nenacházím. Koho? Přeci svou princeznu. Jakou? No, to záleží na sympatiích, ale rozhodně nekuřačku, ne-pijanku a ne-bárbínu (nejhezčí je přeci obyčejný úsměv :) ), nejlépe 19-23. Jaký je princ? 24, štíhlý, vysoký, na vysoký, částečně pracující, trochu sportující, trochu introvert, ale jinak přátelský typ :) ... Pojďme prohodit pár slov a pak, kdo ví? To je ve hvězdách. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT