Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  31 let | Praha
Ahojky, hledám touto cestou ženu či slečnu na dlouhodobé milenecké schůzky bez narušení našeho soukromí. Nezáleží na tom, zda jsi svobodná nebo zadaná. Jde zejména o upřímný zájem se scházet dle možností nás obou a s respektem k přáním jednoho k druhému. Já jsem vyšší a štíhlé postavy, 30 let a bydlím v Praze, takže bych spíše uvítal, kdyby jsi taktéž bydlela v Praze. Žádná další přání nebo požadavky nemám. Určitě zdraví, čistotu na které si zakládám s věkem okolo 25-40 let. Snad se potkáme. Tom
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Litoměřice
Milá neznámá, jmenuji se Oldřich jsem z Litoměřic jsem nekuřák, mám rád přírodu, sluníčko a rád cestuji. Je mě 64 let, ale na ty roky se vůbec necítím,pořád aktivně sportuji, mám vyřešenou minulost, jsem rozvedený, zajištěný a soběstačný. Bylo by zase hezké s někým trávit čas a užívat si společně hezké chvíle. Jestli sem tě zaujal budu rád, když se mě ozveš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Plzeň
Ahoj. Ráda bych se seznámila s nezadaným mužem, s vyřešenou minulostí, přiměřeného věku, vyšší postavy. Moje záliby: četba, rocková muzika, procházky. Děkuji za odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Brno
K občasným schůzkám u kávy, čaje, drinku nebo malým výletům v okolí Brna hledám kamarádku, při pozitivním průběhu i přítelkyni. Nebráním se ani přátel.vztahu se zadanou paní - třeba jen v přátelské atmosféře. Jsem svobodný, bez závazků, ze zdravotních důvodů doma, mívám čas i dopoledne. Rád si teď zajdu zabruslit na ledě, v létě inliny. Auto nevlastním, dovolenou u moře nekonám, bydlím sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Benešov
Spatřuješ Sebe a své Hodnoty, svou Budoucnost v tomto mém textu?: "Hledám si Ženu-Člověka-Parťačku pro tu druhou půlku života...až do Cíle. Začneme od začátku -ale ne z nuly, NEkuřák, preferuji vztah postavený jako pyramida: na pevných základech našich dosavadních osobností a kompletně zodpovědném jednání, s úctou ke svým dnům, se starostlivosti i s obdobným smyslem pro chutě vůně časoprostor legraci..." .....napiš, domluvíme se ve smyslu: Život pro radost ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Roudnice nad Labem
Vdovec hledá touto cestou starší osamělou ženu, která také poznala co je to samota a opuštěnost. Jsem VŠ/178, 54 let, abstinent, nekuřák, prostorově výraznější, citově založený. Hledám hodnou, inteligentní a kultivovanou paní, která by chtěla společně vytvořit rodinné zázemí pro dlouhodobý a upřimný vztah ve dvou. Žít jeden pro druhého a být si oporou. Samota a opuštěnost, do které jsme se dostal osudem velice tíží.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Láska je nejhlubší oddanost jeden druhému. Ve chvíli kdy první padá, druhý ho chytá. Společně pak oba tvoří pár křídel, která dokážou létat ke hvězdám i výše. Vnímáš to stejně? Chceš letět? Máš ráda Cimrmany? Napiš, zavolej z okna, pošli holuba, vyťukej morseovku, nebo se ohlaš kouřovými signály. Já jsem obyčejně neobyčejnej chlap, který ví co hledá a co od života chce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Sympatická holka na seznámení, sport, cestování? ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT