Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  58 let | Teplice
1. Na trvalý a vážný vztah hledám zaměstnaného vysokoškoláka (ne dělníka) od 52 do 62 let výšky nad 170 cm. Prosím o současné foto celé postavy a sdělení nynější profese. 2. Dámám sděluji, že po padesátce zde píše pouze německý průzkum - dvě osoby, oba muži mají fin. problémy, nebudou přínosem. Ženám tu nabízím k prodeji zlaté prsteny pro štíhlé i obézní za výhodnou cenu. Také stepper, soupravu talířů, kuchyňský robot, kožené rukavice ... k prodeji. V létě se budu stěhovat. Děkuji J.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | České Budějovice
Jediný pohled řekne víc než stovky slov..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Hradec Králové
Je tu fajn holka,která si bude vážit mojí lásky?Fajn holka(i maminka s mrňouskem)do 40ti let,která si chce užívat života(výlety,dovolený,kina,večeře atd),ale už by se ráda usadila a založila by rodinu?Já jsem fajn kluk do pohody i nepohody,svobodnej nekuřák bez závazků 34let.Mám vše.Ke štěstí už mě chybí jen láska a rodina,pro kterou bych mohl žít!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Moravská Třebová
Nedívejte se pod nohy, ale zvedněte hlavu ke hvězdám... zjistíte, že život je nekonečný, tak jako vesmír, který nemá ostré hranice ani střed, zvláště pokud jej zhomotníte s dalšími článek... porozuměl jsem vesmíru a životu, neporozuměl jsem ženám.... Hledá se žena, která mi dá šanci porozumět... vzdálenost ani další články nejsou překážkou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj, stále hledám někoho relativně normálního, věk do 30ti let. Zachvíli bude venku hezky, rád bych někoho poznal, kdo rád cestuje a chce někoho poznat touto cestou pro život. Pouze vážně. Děkuji. V.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Brno
Žij bez přetvářky, miluj bez závislosti, naslouchej bez urážky, mluv bez výčitky...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Plzeň
Hledám ženu, která hledá mne :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Ráda tu poznám někoho kdo už také nechce být sam.Jsem rozvedená dospělé dítě.Hledam hodného muže který by třeba ještě rád dítě.Jsem klidná usměvavá tmavovláska trochu silnější postavy.Me zájmy příroda,výlety,historie,četba,sport,zvířata...Hledám muze pouze z Prahy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT