Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  51 let | Opava
Máš pěkný život, slušnou minulost, dobrou práci, přátelé, své zájmy, jsi slušný a pohodový a přesto jsi zůstal sám? Tak to jsme dva. Co se zkusit seznámit?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Pardubice
Hledám kamaráda, přítele.Muže pozitivně laděného,spolehlivého,čestného, který se chce seznámit SŠ 167/ 70 optimistkou, nekuřačkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Slecna na prochazku?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Ahoj, zajištěný, rozvedený chlap hledá sympatickou parťačku na společné provádění nejrůznějších sportovních aktivit, výletů a dovolených, na kterých se dá užít hromada legrace, krásných nových zážitků a překvapení. A taky bych chtěl najít fajn holku pro další život s rodinou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Frýdek-Místek
Ahoj hledám ženu k vážnému vztahu založeném na vzájemné důvěře a toleranci bez předsudků může být z jiného okresu nebo kraje. Nejsem hospodský ani lázeňský švihák jen obyčejný chlap který se chce opět dělit s někým o každodenní starosti i radosti chodit na procházky na výlety a různé aktivity. Pracující nenáročný soběstačný chlap kterému chybí druhá polovička k úplnému štěstí. Prosím o odpovědi s vážnými úmysly nehledám flirt.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Brno
Ahoj, hledám spřízněnou duši pro vše hezké ve dvou - pro veselý vztah (vážný vztah zní divně), rád se směju - nej ve dvou)).Napíšeme si? )))**
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Trutnov
Rád poznám fajn BABU jsem samotář.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Náchod
Víte dámy je to zvláštní. Už pár let se snažím některou z vás potkat. Vzájemně si porozumět a založit rodinu. Za tu dobu co si jdu za svým snem, jsem prošel zajímavým vývojem sebe sama. Přestal jsem se dívat na vzhled a začal jsem se dívat na spiritualitu. Je to zvláštní jak taková věc jako touha po lásce, pohlazení, políbení a po dětech. Dokáže změnit i takového tvrdohlavého mezka jako jsem já. Udělalo mne to silnějším odhodlanějším a bdělejším. Proto vám všem z hlouby srdce a duše děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT