Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Mladá Boleslav
Ahoj, pokec, kafe, zmrzka???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Praha
Ahoj hledám přítele s mozkem v hlavě, věrného s hodného a tak trochu romantika. Již tři roky jsem sama..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Brno
Chceš být jen mou? Já 54 - letý pohodový chlap z Brna, krásný ( kecá ), inteligentní, rozvedený, zajištěný, bez závazků, střední postavy, šikovný, mazlivý... Ty - příjemná, nekuřačka z Brna a okolí - dojíždějící.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Praha
„Nejsem krásná ani sexy. Samozřejmě, že to nemyslím tak, že jsem beznadějná.“ (poženštělý citát od Keanu Reevese) Nehledám, ale mám přání se nechat najít mužem, který bude tím pravým pro náš společný život. Což však bude zřejmě nesplnitelné, protože ženu věku 40+ prý už nikdo nehledá, ale co kdyby náhodou někdo zde hledal takovou ženu, jako jsem já. Ženu empatickou, věrnou, podporující, inteligentní, ale neštíhlou, takovou Venušku Věstonickou. Pokud se nebojíš, napiš a uvidíme, kam se dostaneme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Havířov
Ahojky, pocházím z Orlové.Bydlim ve svém bytě s pejskem.Hledam vztah.Deti chci mít.Jsem hodný férový upřímný a hlavně věrný.Špatnos jsem někdy protivný,ale kdo není.Nemam rád ubližování,šikanu a a co rád provokují.Jsem rád, že jsem sám sebou. Těšim, až se mi ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Frýdek-Místek
Ahoj, poslední dobou tak přemýšlím co dělám špatně, když se koukám kolem sebe, vidím samé krásné páry, rodiny... a tak se ptám sám sebe, jakpak asi dlouho budu ještě čekat já na to svoje krásné štěstí... na ten krásný partnerský či rodinný život... snad to dlouhé čekání bude snad stát za to :) Ale štěstí se musí jít občas i naproti a tak se ptám, je tu nějaká osamocená slečna, žena? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Ostrava
Rád bych touto cestou poznal fajn ženu, slečnu, která neměla v životě tolik toho štěstíčka a možná proto jsi zde a čteš to.. Já jsem úplně normální chlap, nekuřák, kterému chybí vidět tvůj úsměv na rtech :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Domažlice
Jsem mladý a hodný kluk, který hledá mladou a hodnou holku. Jsem po obrně, ale jsem velmi rád mezi lidmi a rád si povídám. Ještě stále chodím do školy a taky navštěvuju chráněnou dílnu. Rád jezdím na kole a na čtyřkolce. Poslouchám hudbu, rock a hip-hop, doma mám bubny na které už hraju 8 let. Rád bych se s někým seznámil, chodil s někým na procházku a pil kávičku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT