Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  57 let | Praha
Zdravím kolo-lýže Vážnou seznamku.Úžasné šedesátileté olympioničky prominou,ale tetičku mám a hledám spíše ženu pro každý den a spolužití než na sportování a cestování.Vařit asi neumíte,ale fotky na lyžích a kolech jsou super.Hledám každodenní,větný vztah a soužití,jsem hodný,přítulný a moc nežeru.Chcete mě?Za fotku (ne před pěti lety a deseti kily,jak zde zvykem a pak na schůzku přijde exhumovaná teta 95kg) bez nadváhy a bez lyží,pozvu na sbírku špuntů od vína :-). Štíhlý,nepič,nekuřák.Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Máš někdy chuť utéct před realitou?Tak jako já?) se někdy můžeme sbalit a odjet pryč z velkomoměsta...někam ,kde lišky dobrou noc, někdy jít si zabruslit občas na večeři?jít spolu do kina. vyjet si na výlet nebi si uvařit společně večeři)cokoliv nás napadne)Takhle se hledá vztah? Nemusíš být z Prahy není podmínka...Budu se těšit..asi stejnak nikdo neodepíše,...třeba
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Klatovy
Copak je skutečně pravda, že chceme pouze to co nemůžeme mít a toho kdo nás chce odmítáme? No je to asi nefér, ale asi je to tak. Poznal sem ženy co mě měly opravdu rády a nefungovalo to, také sem poznal ženy, které jsem bezvýhradně miloval, ale bylo jim to jedno, takže asi to funguje. Každopádně jestli se najde někdo kdo se me pokusí ukázat že misky vah mohou být i vyrovnané, tak budu rád. Já nejsem náročný:) a nebo možná trošku ano :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Pardubice
Ahoj :) Jsem dvaceti osmi letý vysokoškolák, nekuřák a prakticky abstinent. Rád bych poznal sympatickou dívku/Ženu, se kterou bych vyplnil (ideálně trvale) prázdné místo ve svém životě. Měla by jsi být temperamentní/dominantní typ, bezdětná (vlastním dětem se v budoucnu rozhodně nebráním), měla by jsi mít radši psy než kočky a nebránit se různým sportovním aktivitám, sám se aktivně věnuju sportovnímu lezení, cyklistice a dalším.... Pokud jsem Tě oslovil, napiš mi a třeba si padneme do noty... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Milé dámy! Dovolte, abych se vám představil. Jmenuji se Petr. Jsem muž 31/182/75/VŠ nekuřák bez závazků s věčným úsměvem na tváři všestranných zájmů (výlety, turistika, cyklistika, běh, divadlo, výstavy, četba, historie) profesí právník provozující vlastní kancelář. Zamýšlím se seznámit s jednou z vás za účelem sdílení společných zážitků, vzájemné podpory v dobrém i zlém a v době dřívější či pozdější založení rodiny. Dámy obdobné povahy nechť mě na sebe laskavě upozorní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Ostrava
To,že mám schysofrenii neznamená,že mě nikdo nesleduje.Ženu s nadhledem..hledá..kluk
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Trutnov
Ahojky, hledám dívku na vztah, a rád bych kdyby se nejaka našla :-) jsem obyčejný kluk, který k sobě hledá milující dívku, která by byla spokojená i semnou..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Hledám co tady asi každý, někoho s kým bych se zasmál, s kým by nám bylo spolu fajn, o kom bych věděl, že když nejsme zrovna spolu, myslíme a těšíme se na sebe. Nechci nikoho předělávat ale poznat ženu která nechce zapomenout na normální život, s všestrannými zájmy
DETAIL / ODPOVĚDĚT