Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  51 let | Hranice
Na ženách si cením inteligenci a nadhled. Rád si povídám a nehledám někoho jen za účelem sexu. Nebráním se ničemu. Toužím po vzájemném porozumění.Chci tě hýčkat a plnit, co ti na očích uvidím. Jsem něžný, hravý a rád se mazlím.Hledám zajímavou vysokou ženu, která by si přála, abych ji poslouchal.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Nové Město na Moravě
Dobré ráno......, je tu spousta žen, ale není lehké najít tu, která opravdu ví co chce a dokáže si najít čas a udělat to, po čem dlouho touží. Já vím, že psát je jednoduché, ale poslat vlastní foto, číslo mobilu, napsat reálnou představu co vlastně chce, jak to chce a kde to chce? Tak to už většina žen nezvládne. Přesvědčíš mě, že ty jsi jiná a zkusíme se sejít a pomilovat i reálně?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  63 let | Pardubice
Všechno kolem nás je pomíjivé. Na tomto světě není nic důležitějšího než zdraví, ale také štěstí. Štěstí najít někoho, toho nejbližšího, a prožívat společně všechny krásy, které nám život nabízí. Avšak ne každý z nás má v životě takové štěstí, aby toho dosáhl, mnohému se nezadaří vůbec. Nádherný svět okolo nás, a přitom smutno, když jím procházíme sami.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Pelhřimov
Nějaká normální holka co nežije jen diskotekami a nebo sociálními sítěmi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Zlín
Ahoj během pár měsíců se budu stěhovat do Zlína . A hledám někoho s kým už bych začal pomalu budovat vztah na celý život . A přeci jen i to bydlení by se ve dvou lépe táhlo :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Hranice
Ahoj, rád bych našel ženu, která už taky nechce být sama a ráda by zašla s někým do kina, restaurace nebo zajela někam na dovolenou. Rád sportuji. Fitko, kolo brusle ......... Pokud nesedíš jenom doma u televize a máš ráda taky sportovní aktivity tak bych se s tebou rád seznámil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Brno
ahoj.rád se seznámím,kolo vítáno.Jura
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Domažlice
Hledám ženu s vyřešenou minulostí. Děti nejsou překážkou. Pracuji v Německu, jsem pro rodinný život. Nyní žiji sám. Mám rád sport a kulturní aktivity. Měla by jsi umět nebo chtít milovat srdcem a hlavou. Tomi
DETAIL / ODPOVĚDĚT