Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  44 let | Praha
Já obyčejný rozvedený muž s jedním závazkem, s uceleným názorem na vše kolem sebe, se schopností držet slovo, upřednostňující volnočasové aktivity spíše klidného charakteru, rád poznám protějšek, kterému schází vztah, návštěvy kin, divadel, výlety do přírody nebo jen posezení nad zmuchlanými časopisy plnými drbů, knihou nebo se špendlíkem v ruce nad mapou. Napíšeš mi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Hledám úplně normální a přitom jedinečnou holku do nepohody, lehce sportovně založenou, která miluje život, je zodpovědná, má dobré srdce a ještě nikdy si nepostla na FB selfie před zrcadlem :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Plzeň-jih
Hledám ženu..........
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
Hledám někoho kdo by mi pomohl s mými depresemi, nedokážu už s nimi bojovat sám..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Boskovice
Jeden mladík mi tady napsal, že jsem naivní, když si myslím, že ve svém věku a s mojí vyzáží tady najdu chlapa pro život.No?Tak jak to je? Opravdu tady není normální muž co mu schází žena ne jen na víkend do pelíčku, ale časem by ji chtěl mít po boku každý den?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Hledám slečnu, se kterou vzájemně naplníme své doposud prázdné životy láskou a spalující touhou. Chci mít zase pocit, že s někým k sobě patříme. Chci vybudovat oázu lásky a důvěry uprostřed nevypočitatelného světa. Mé zájmy jsou pestré. Pro lepší poznání navrhuji co nejdříve osobní schůzku, co třeba u dobré večeře a škopku vína? ;-) Martin
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Pardubice
Ahoj panove, najde se mezi vama nekdo kdo ma a uznava povahove vlastnosti jako vernost, tolerance a opora? Pokud se tady takovy vyskytuje a hleda protejsek, ktery ma zminene vlastnosti a spoustu dalsich, tak at se mi prosim ozve :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | České Budějovice
Jestli hledáš partnerku a vše krásné v životě Ti chybí, spřízněná duše, něha, pohlazení po tělíčku a nechceš být sám při dlouhých zimních večerech, ale ani zbytek roku, tak mi napiš. Prosím fotku. Přeji krásný den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT