Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  53 let | Olomouc
54 letá /160,štíhlá,hledál přítele štíhlého, pohodového,,který se cití sám a proto hledá milou přítelkyni na trvalý vztah.Kultura,příroda,výlety,dovolená.Nehledám flirt !!! Olomouc - Prostéjov - Přerov (okolí)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Vždycky jsem měl rád kočky. Háček je v tom, že teď už mám mnohem radši ty čtyřnohé. Respektují člověka a dají mu svou lásku, jen když se k nim chová hezky, kdežto pejsek poslouchá i blbého zlého pána. A žena, tedy dvounohá kočka, ta ani neposlouchá (o to ani nestojím), ani partnera nerespektuje, natož aby uměla dát lásku (o to bych stál). Ženy zajímají jen prachy, zabezpečení dětí, co mají s nýmandy, co se o ně nepostarali. Nebyla by tu dvounohá kočka co je jiná? A láska k těm čtyřnohým výhodou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Brno
Baculka hledá .... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Frýdek-Místek
Jsem svobodná baculatá máma, mám skoro dvouletého syna, takže můj svět se teď točí kolem něho.ráda si zajdu do kina, na výlet, někam za zábavou, sportu se nebojím.hledám kamaráda, časem možná něco víc. Pokud jsem zaujala, tak klidně napiš nejlépe s fotkou , já fotku pošlu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Hradec Králové
Zdravím.Nechci,aby tento text inzerátu zněl sobecky či neuctivě,nicméně tak to cítím.Muž zde má malou šanci uspět bez fotografie,ale doufám,že se bez ní obejdu(když ji posílám na email zájemkyním).Jako 23letý student zde hledám slečnu,která má poprsí č. 3 a větší,se kterou se časem seznámím a zjistíme,zda nám nevadí charakter toho druhého.Tímto tvrzením nechci ranit slečny s menším hrudníkem,nicméně opravdu to tak mám(výše napsáno).Tento text nemá mít povrchní dopad,ale snad to zde někdo pochopí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | České Budějovice
Hledám fajn slečnu, která už nechce být sama a chce si zpříjemnit,okořenit život. Poznáme se ,a třeba z toho i něco víc bude. Pokud si padneme navzájem do oka :-) mám jen pár požadavků. Abys byla věrná, komunikativní a otevřená tomu o všem si promluvit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Vlašim
ahoj,jsem mladý muž 39 /187/92 svobodný,nezadaný,pohledný,nekuřák,introvert
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Karlovy Vary
Svobodná se závazkem. Dobrá zkušenost, ale na některé věci je lepší mít partnera. Nebo překročit svůj stín :-). Nevím, co je těžší. Teď potřebuju jenom někoho, s kým si budu rozumět, jinak to nemá smysl. Měl by být VŠ, nepít, nefetovat, samostatný, bez poruchy osobnosti. P.s. : Omlouvám předem, neodpovídám všem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT