Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  40 let | Praha
Najde se kamarád, parťák, milenec a případně i partner v jedné osobě? Prostě upřímný a pohodový chlap, se kterým budu moci být sama sebou a užívat života?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Raději vyšší, štíhlejší, sympatickou, vtipnou, inteligentní.., také sexy.., jsi.., nebo jsem se zbláznil?? :-) :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Pardubice
Zpráva pro sympatické muže! Ahoj, jsem vysoká, dlouhovlasá blondýnka se smyslem pro humor. Mám vyřešenou minulost, mé děti jsou již dospělé, tak můžu začít nový život se sympaťákem, který nehledá jen pobavení, ale vážný vztah. Žijeme jen jednou, tak pokud nalezneme vzájemné zalíbení, pojďme společně prožít skvělé chvíle a výlety. Neváhej a ozvi se, čekám na Tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Uherské Hradiště
Hledám hlavne upřímného,hodného a věrného chlapa,s kterým by bylo fajn.nehledam v zadnem pripade sex na jednu noc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Plzeň
ahoj, hledam vážný vztah. moje jediná chyba je, že mam rád sex.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Litoměřice
Ahoj někdo z okolí Ltm?? 38-50let. Zatím na chat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Ostrava
Ahoj všem ženám bez děti, věkem od 25 do 50 let, jsem svobodný bez závazků 42 let, muž na úrovni, hledám životní lásku navždy, ženu která by se ráda přistěhovala,do společné domácnosti, krásných Krkonoších města Trutnov, bydlím sám v bytě, pracující, nepiju, nekouřím, nedroguji, slušný, čestný, upřímný, člověk, dbajici o sebe,zdravý, čistotný, milujíci,věrný, zodpovědný, máš li zájem být šťastná, spokojena, milovaná,mít jistotu ve vztahu a lásce,ozvy se, neolitujes, muže být i cizinka,jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Ostrava
Hledám fajn holku, veselou, věrnou, nejlépe aktivní typ se zájmem o cestování, hory a jakýkoliv sport. Hledám nezadanou holku, která není seznamkový typ a objevila se tu spíše jen náhodou. To stejné nabízím i já. Hledám vážný vztah nebo i jen kamarádský na aktivní trávení volného času. Mám 37 let, jsem svobodný, bezdětný, VŠ, pracující, zajištěný, nekuřák, 182/78. Pokud si myslíš, že hledám právě tebe, odepiš mi. Třeba nám tvá odpověď změní život. Foto ti výměnou pošlu. Snad tě tady najdu :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT