Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Brno
Láskou zklamaný, hledá nějakou slečnu či ženu na vážné seznámení, pokud možno bez závazků, trošku sportovně založenou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Brno
Ahoj. Hledám spolubydlící. Milou, sympatickou, pořádkumilovnou. Při vzájemné sympatii, třeba něco víc.. :) Mám rád společnost a legraci. O. SŠ, 44/177 Brno.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj slečno, říkám si, zda již sníš nějaký krásný sen, třeba o životě dvou lidí, kteří k sobě chovají velkou lásku a jsou si navzájem oporou a mohou se jeden na druhého spolehnout. Já půjdu spát za chvíli a něco podobného bych si chtěl nechat zdát. Nicméně, až bych se probudil, chtěl bych to i žít a dávat lásku a být tou oporou. Budu rád, pokud se ozveš. Těším se! Krásné sny! V.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Praha
Jsem v pohodě, nehledám ubytování, sponzoring nebo dopravu. Mám kolo, lyže, pohory, společenskou obuv a i další věci na rekreační sport a cestování. Jenom ta ženská část z mého života zmizela a těžko se hledá . Nezadaná, z Prahy, do 57, nějaké společné zájmy, vyřešená minulost. Vzájemná sympatičnost a jiskra (foto) jsou ale základem. Nereaguji bez foto a na osoby starší než jsem já.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Vsetín
Ahoj, chtěl bych se seznamit s normalni milou holkou..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Hradec Králové
Obyčejný chlap, který už ví co je v životě opravdu důležité, má srovnané hodnoty a má i něco za sebou. Hledám svoji "princeznu", 27-37, pro kterou jsou pojem jako tolerance, upřímnost, vzájemná opora zcela běžná záležitost. Zázemí mám a nabízím ho i tobě, jsem zajištěný, neholduji žádným časově náročným koníčkům, kouření ani alkoholu. Rád chodím do společnosti, ale večer ve dvou s partnerkou u skleničky vína nic nenahradí. Pokud máš ráda výlety, procházky, moře, přírodu, ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Zlín
Zdravím, hledám sympatickou, v mých očích vyjímečnou dívku na vážný vztah. Pokud si myslíš, že nejsi jedna z mnoha, ale naopak jedna z mála, napiš. :) Já 25letý, pracující, žijící ve Zlíně. Už se těším až tě konečně poznám!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Ostrava
Nejsem ztroskotanec, ani zlatokop. Člověk když chce,dokáže všechno na světě. Hledám už jen někoho s kým nám bude fajn.
DETAIL / ODPOVĚDĚT