Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  56 let | České Budějovice
Pokud chceš se mnou na vesnici žít a třeba i důchodkyní být, ozvi se, stačí jen chtít. Věřím, že budem spolu v krásné přírodě, klidu a pohodě dobře se mít.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Plzeň
Ahojky mladá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Hodonín
Hledám inteligentní a charakterni ženu. se smyslem pro partnerský vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  71 let | Praha
Zážitky z olympiády, získat medaili, to mohou jen jedinci s velkým nadáním a velkou houževnatostí. Žít pestrý život, rozdělit se o zážitky a i bez stupínků vítězů si podat ruce s mužem, kamarádem, to by mohlo vyjít snad i mně. Podaří se mi to? Ozve se muž, který by se také chtěl podělit o životní zážitky a zatím nemá s kým? Jsem vdova, SŠ70/160/60.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Mladá Boleslav
Ahoj moc rad bych se seznámil se slečnou z mladé Boleslavi a okolí mám rad přírodu, výlety a mám rad srandu sem obyčejný kluk z vesnice
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Valašské Meziříčí
pohledny sympatak? VM a okoli?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Praha
Se spíše průměrným vzhledem a vlahým zájmem ke sportům vyznávám ve vztahu hlavně hodnoty jako přemýšlivost, dobrosrdečnost a vzájemné porozumění. K mým zájmům patří cestování a turistika, dobrá knížka či film, občas deskovky či RPG, čajovny, ráda tvořím (i když v tom se teď realizuji hlavně ve výzkumu) a nevadí mi zkoušet nové věci :). Mám své okruhy přátel, ne však tolik volného času a málokdy poznám někoho nového. Pokud najdeme něco společného, můžeme vyměnit pár řádků, třeba i foto a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Karlovy Vary
Ahoj. Jsem snad sympatický 40 letý rocker a motorkář a hledám touto cestou sympatickou, vášnivou ženu na vše krásné....Ty můžeš být i zralejší a baculatá, záleží jen na vzájemných sympatiích....Třeba tě tu konečně poznám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT