Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  23 let | Plzeň
Ahoj,ráda bych napsala víc, ale nejde to.Něco o mně, je mi 22, jsem ještě studentka, ale zárověň pracuji. Jsem hodná, věrná, upřímná, stydlivá, bojácná, spolehlivá, pracovitá, chytrá. Těším se na odpovědi a ráda odpovím, pokud jsi se rozhodl odpovědě pokus se odpovědět na tyto body.1) Napiš něco o sobě, 2) je pro tebe důležité vzdělání?,3) je pro tebe důležitý vzhled a postava, 4) tvé životní cíle, 5) co musí holka mít a nemít, jaká má být, 6) věk, znamení, děti? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Praha
VŠ 51 let, zajištěný, stále slušně vypadající, s vlastním bytem...hledá kvůli nedostatku jiných příležitostí touto cestou štíhlou a hodnou přítelkyni ve věku 40-49 let. Zájem o umění, kulturu, knihy, historii, sport a cestování.....vítán.Nejlépe z Prahy či blízkého okolí. Prosím jen vážně míněné odpovědi. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Znojmo
Co nebo spíše koho bych ráda našla? Muže - milého, vyrovnaného, tolerantního, bystrého, s nadhledem i rozhledem, otevřeným přístupem k životu, s hlavou třeba i v oblacích, nohama přitom zároveň stojící na zemi. Takového, který může a umí být sám a přesto touží po rovnocenném partnerství s ženou, po společném kráčení stezkami života.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Praha
Zájmy jsou důležité, ale nejdůležitější je jiskra a určitá blízkost. Těžko se hledá, ale nehledat, je beznaděj. S příchodem jara přichází snad i nový elán a energie k chuti společně něco tvořit a radovat se. VŠ/61/173/štíhlá. Prosím foto, ráda vyměním na mail.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | Mariánské Lázně
Dokonalost nehledam, hledam toleranci duveru vernost nehu lasku. Jsem romka ktera ma hodne smulu v lasce ale porad veri ze ta prava pro me je. Pokud jsi 30-45 let ozvy se.. Muzes met i dite. Samota boli..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Hradec Králové
Chlapi, je tu, prosím , někdo komu nejde jen o sex?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Odvážnou, vzdělanou a krásnou. Jednu!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Vysoké Mýto
Hledám přítele...
DETAIL / ODPOVĚDĚT