Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Hradec Králové
Nezatoulala se sem omylem žena (cca do 50let) co má ráda pohyb, bylinky, přírodu...žena, spolehlivá, se selským rozumem pro výlety, turistiku, kolo, houbaření, zahradničení.. žena, která ráda posnídá na terase, posedí s čajem u krbu, má ráda styl Provence? A pokud by jsi ráda v budoucnu žíla v rodinném domku u Poděbrad s velkou zahradou, je tu jeden pohodář 40/190/83, pro kterého je "RODINA", jeho tříletý zbojník životní prioritou. Nic nehrotím, nejsem zoufalec, na anonymní fráze nereaguji:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Svitavy
Najde se milý,sympatický muž 45 - 55 let z okolí Svitavska, kterému chybí žena na vše hezké, na radosti i starosti ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Praha
Je mi šedesát. Ano, je to hodně let, ale stále mám radost ze života, chodím do přírody,do divadla. Čtu knihy, surfuju na internetu, prostě žiji. Jenže stále mne doprovází věrná přítelkyně, SAMOTA, a já ji za přítelkyni již nechci. Hledám sympaťačku, která chce se umí smát, i když má za sebou různé trable v životě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Frýdek-Místek
Co je to láska, kdo poví nám? Kde hledat ji mám, kde ukrytá je? V srdci či hlavě, jak poznat to mám? Ptáš se mě teď, já říkám Ti jen: "Jak pomalu stoupá láska v nás dvou, k oblakům vzhůru a hvězd se dotknout". Duše s touhou se pne, jak šíp krajinou letí, s Tebou odletět teď, ruku v ruce mít. Kde můžeš pohladíš, toť krásné je, srdce mé okouzlíš, objímáš mě teď. Tyhle texty mé písně "Oblaka lásky" mě přesně vystihují. PS: romantik hledá romantičku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Pardubice
Hledám vajn slečnu na pokec aji možná něco víc uš se nechci trápit.najde se někdo
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  69 let | Jaroměř
...princeznu na bílém koni, možná stačí i ten osel, hlavně , abys na sobě měla tu záclonu, jen tu záclonu…a eště bys měla umět jazyk...si zavázat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Pelhřimov
Jsi tu někde?Jestli jo tak napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Hradec Králové
Rád poznám hodnou ženu, maminku z Hradce Králové a okolí, která by se chtěla poznávat a utvořit nový vztah a rodinu. Více o sobě ti rád napíšu do zprávy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT