Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  70 let | Praha
Vš hledá ženu přemýšlivou, s praktickým pohledem do budoucna, která se také nebojí změny. Pro povídání, sdílení, pro aktivní sport, společně můžeme něco tvořit. Záleží na čem se dohodnem a co nám bude vyhovovat. Je- li zahrádka, vnoučata, tím lépe. Snad jsem i takový já, Přál bych si kvalitní harmonický vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Hledám holky na seznámení, je mi 27 let a rád sportuji, mám rád zvířata a rád chodím po přírodě. Pište od 18 výš, na věku mi nezáleží. Nemám rád holky které jsou namyšlené a jde jim jen o peníze. Mám rád holky které jsou upřímné a na nic si nehrajou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Svitavy
Ahoj,jmenuji se Tomáš,je mi 30 roků,jsem svobodný a bezdětný,bydlím ve vlastním bytě a hledám fajn holku na vážný vztah,jsem tolerantní,hodný,nekofliktní ale občas tvrdohlavý,rád se směju,někdy i úplné blbosti,umím se postarat sám o sebe,nejsem kamarád s alkoholem ale nejsem abstinent,pokud tě to oslovilo,klidně napiš...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Když jsem Tě nepotkal v metru ani tramvaji, ve vinárně ani v kavárně, na horách ani u vody, tak doufám, že Tě potkám tady. Je možný, že jsme se míjeli. Kdo jsem? 33 let, VŠ, svobodný, bez jakýchkoliv závazků, s vyřešenou minulostí, zájmy i názorem co rád debatuje o spoustě věcí. To asi ve zkratce o mě. Pokračování příště.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Ústí nad Labem
Čte tyto řádky žena hledající porozumění, pohodu, lásku? Podobně jako já - malé postavy? Na barvě očí nebo pleti mi nezáleží; může být třeba maminka s dětmi. Jsem sportovně založený muž ze severu Čech, odpověď ale uvítám odkudkoliv.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  19 let | Benešov
Ahoj, jsem Jirka je mi 18 let. Hledám hodnou milou a krásnou holku která by myslela vztah vážně a nevadí jí kluk z vesnice (dokonce z farmi). Pokud taková jsi tak se ozvi, budu rád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Ostrava
Hledám příjemnou, pěknou, štíhlou ženu, jemného ženského vzhledu, s dobrou povahou a charakterem, bez dětí, věkově 28-39let. Jsem svobodný, inteligentní, spolehlivý, muž mladšího vzhledu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Beroun
Jak najít a zaujmout muže bez fotografie v profilu?Těžko, ale ráda vysvětlením... :) Seznamovat se touto cestou není pro mne zrovna přirozené. Ne každá žena si může dovolit zveřejnit svoji fotografii. Ale, protože jsem optimistka, myslím si, že to k fajn seznámení nebrání. Hledám toho pravého muže na celý život. Jaký by měl být? No to nevím, když jsem ho ještě nepotkala. Představy nemám, přijdou mi svazující a člověk přes ně může snadno přehlédnout ten pravý skvost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT