Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  23 let | Brno
Podle statistik hledá partnera na seznamce jen 17% žen, které na ní mají profil. Tři čtvrtiny z nich si inzeráty jen procházejí, ale nikdy na ně neodpoví. Hledám tu čtyřprocentní menšinu (která tu je zároveň proto, aby našla vztah, a zároveň odpoví). Snad se mi to podaří dříve, než dovrším věk průměrného uživatele (34 let). Do 12 let, to by mohlo vyjít :D Takže: 22letý optimista, který bere život s úsměvem, s všeobecným rozhledem by tu rád našel partnerku. Budu se těšit na tvoji odpověď
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Ostrava
To už nejsou muži bez závislostí, kteří umí být ženě oporou a být šťastní s rodinou?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Pelhřimov
Žiju na vesnici, pracuju v zemědělství, mám psa a rád zajdu s kamarády na pivo. V životě mi chybí jen pohodová ženská. Pokud si myslíš, že bys to mohla být ty, tak napiš!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Olomouc
:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Rád bych poznal dívku, které bych říkal, že je ta nejúžasnější na světě, byl tu pro ni, psal ji básně pod polštář, v noci ji chránil před příšerami a každý den rozesmál :) Se kterou bych se smál i moknul v dešti a dělal, co nás zrovna napadne. Dívku, která by svou budoucnost ráda tvořila ve dvou. Jsem kluk s úsměvem a romantickou duší, co rád cestuje, vyráží do přírody i za kulturou, do divadla, kina a za vším zajímavým, má rád zvířata a jezdí na koních. A třeba mé řádky objeví ty správné oči :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Hradec Králové
Co psát ....buď to tam bude a nebo nebude. Člověk to musí vyzkoušet, protože jinak bude sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Litovel
Hledám obyčejnou ženu ve věku 32-39 let, pro vážný vztah. Může mít i jedno dítě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Zajít jen tak na kávu, pivo nebo víno, do kina nebo na zajímavou výstavu, vyrazit na procházku po Praze nebo na výlet a klidně i někam dál, ... Nápadů by bylo dost, jen potkat někoho, kdo by se připojil. Je tu někdo? ;-) VŠ, 33 let, ... Ty? Nechám se překvapit kdo je na druhé straně. Důležitý je, aby si byla naladěna na stejné (podobné) vlně ;-) Jen vážně!
DETAIL / ODPOVĚDĚT