Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  59 let | Praha
Většina si chce užívat, já hledám normalní život. Tak se budu těšit. Klídek a pohoda, výlety,procházky nebo podnikání??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Přerov
Rád bych se seznámil s ženou, která chce žít s mužem, který má chuť do života a nezálezl do kouta. Mám rád přírodu, kolo, výlety a spoustu jiných aktivit. Nesnáším lež a přetvařku. Dávám přednost osobnímu kontaktu před velkým psaním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Rád poznám sympatickou a pohodovou holku na vážný vztah a do reálného života.Mohli bychom si nějaký ten týden psát a pak uvidíme,se rozhodneme,zda se sejdeme a něco podnikneme....S pozdravem A.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Brno
Ráda bych se seznámila se štíhlým, charakterním a spolehlivým mužem, nejlépe vdovcem nebo rozvedeným, který má dítě/děti ve své péči a chtěl by mít do budoucna zase šťastnou a fungující rodinu. Hledám vztah s někým, kdo uznává konzervativní hodnoty, zavřel dveře za minulostí a chce budovat společně vztah nový - protože ve dvou jde všechno líp...prosím o seriozní odpovědi s fotem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Plzeň
..žena, které také doma občas chybí pocit, že je tady a teď a život není jen o práci a nákupech..vyrazit někam ven, spojení dvou duší, jen tak..doopravdy být...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Hledám pohodovou ženu z OV, která má ráda cestování, přírodu a která také hledá trvalý vztah. Ozvi se, jinak se asi nepotkáme. Čeká na Tebe 46/181.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Hledám ženu, která mi bude kamarádkou, partnerkou, bude mou vrbou,milenkou, bude mít ráda přírodu, turistiku, památky, historii, květiny, pocházky a výlety, bude rád poznávat nová místa i vracet se na ta stará. K tomu třeba nějaký film, kniha, pěkná hudba, dobré pití, občas i lenošení. A co se týče povahy,úsměv, smysl pro humor, empatie, tolerance. Více si už necháme do emailu a osobně
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Jirkov
Pěkný dopoledne přeji, nebudu vám lhát, sem po rozchodu teďkom a žil sem z bývalou přítelkyni, které bylo 36 a měla 5 dětí. Bylo to velmi krásný ne že ne... ale naše cesty si nebyli nejspíš souzené a chybí mi to pohlazení od druhé polovičky, to jak rodina čeká na tátu, než příjde z práce a jak příjde tak tráví ten čas spolu... to vše a mnohem dalšího co je toho součástí mi chybí a rád bych to chtěl znovu. Budu se těšit na odpověď. Je mi 22 let 190cm a 75kg černovlasý. Zatím nashledanou. Standa.
DETAIL / ODPOVĚDĚT