Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  30 let | Praha
Ahoj:-) nehledám milence, ani kluka pod 185cm s hnědýma očima. Hledám hezkého a hodného muže(30-37), nenacházím.. Který může být milý, zábavný a akční, nemá ráda nudu:-) Jsem holka, s dítětem, ale otce pro něj nehledám a další dítě také ne. V hlavě to mám srovnané, život zařízený, ale jsem otevřená změnám i na sobě - nejsem hubená, ale mohutná, vysoká 174cm, úsměv veliký:-) Žiju, nepřežívám, miluji, netančím, ráda vzhlížím a respektuji... Prosím o přečtení do konce a pak mi teprve napiš..:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj, po přečtení několika zdejších inzerátů jsem zjistil, že ta kterou hledám tam není. Rád bych poznal holku se smyslem pro humor (podobný humoru Terryho Pratchetta). Holku co by místo diskotéky raději zašla na nějakou zajímavou přednášku,výstavu, či výlet do přírody. Holku co umí napsat více než "Ahoj, jak se máš" a přitom nenapsat 5 hrubek Jsem celkem upovídaný člověk. Rád bych procestoval celý svět a poznal toho na tomhle světě co nejvíce. Tak vzhůru do toho, než nám ujede vlak :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Ahoj, jako každý tady, hledám i já milou dívčinu pro společnou cestu životem. Mé zájmy jsou historie, turistika, plachtění a bojová umění. Jsem tolerantní, naslouchavý nekuřák co rád vyrazí do přírody.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Humpolec
Nehledám žádnou umělou barbie, se kterou by kdokoliv nějak zametal. Hledám alespoň trochu sportovně založenou ženu s vlastním názorem a smyslem pro humor. Povolen je i občasný slovník dlaždiče. Ženu, která ví, co chce a kam směřuje. Umí si stát za svým, ale také dokáže podpořit druhého a občas udělat i kompromis.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Tak kde se pořádá to výběrové řízení?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Ústí nad Labem
Hledám ženu drobné postavy které nebude vadit, že jsem často na cestách a která mě bude rozmazlovat tak, jako já ji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Chybí mi partner, přítel, kamarád, který hledá rovnocenný vztah. Vztah se buduje pomalu, tak hledám i muže, který si umí na ženu najít čas. Nehledám zoufale, jen prostě hledám / je to ale těžké /. Hlavní roli hrají sympatie co jsi budeme povídat, ale pro mě jsou důležité charakterové vlastnosti. Více o mě v profilu a po emailu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Noc doutná, nic ji neuhasí, až vstaneš, půjdeš k oknu asi a zhurta hvízdneš na pegasy a odletíš dál na východ. Co svítí v noci, mizí ve dne, pátrání bude bezvýsledné, Tvá něha ale nevybledne.
DETAIL / ODPOVĚDĚT