Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  54 let | Frýdek-Místek
dny a roky utíkají,za chvíli jsou velikonoce a já bych rád našel nekonfliktní příjemnou štíhlou ženu do 48 let,nejen na užívání letních radovánek ale zároven na společný život,singl není nijak zajímavý a ve dvojku je život určitě veselejší
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Blansko
Tak na rovinu, pánové zde hledají o 10 let mladší štíhlounké dlouhovlásky...Štíhlá blondýnka jsem již byla a už se mi to asi nikdy nepodaří. Hledám pána, co za mojí velkou p r d e l í (je to tu nepovolené slovo :-) ) najde tu prima holku, která je optimistická, nevyhledává spory, ráda se směje, je otevřená všem výzvám, má ráda život i lidi. Upřímnost za upřímnost. Mám ráda přírodu pěšky i na kole, společnost mi nejčastěji dělají hafani...nějaký člověk by se šiknul.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | České Budějovice
SNAD Sympatický MUŽ bez závazků hledá ženu Samostatnou přirozeně krásnou štíhlou k vážnému seznámení trávení Volného času na vše hezke i zle co život přináší...NAJDU??????
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Tachov
Neexistuje žádná příručka, jak se má žít život...Stačí být upřímný, být sám sebou a mít srdce na správném místě! Zbytek se dostaví sám.......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Most
Vím, že toto není zrovna přirozená cesta k seznámení, ale i přesto se pokusím oslovit právě zrovna tebe. Hledám životní partnerku, která hledá lásku, spolehlivost, porozumění, kutila, sportovce, třeba i lenocha a náhradního tátu. Prostě od každého něco. Ve dvou a více je život veselejší, kamarádi a přátelé toto nemůžou nikdy nahradit. Pokud tě mé řádky oslovili, rád je doplním o tvé otázky.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Ústí nad Labem
Porad starý dědovi chci jen mladší do 39 led víc ani zájem
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Pardubice
Žádný člověk není dokonalý. Záměrně. Jen tak hledá něco, co ho doplní. Spřízněné duše znamenají dokonalé spojení. Ne proto, že by dokonalým byl On, nebo Ona. Ale proto, že jsou dokonalí SPOLU. Hledám přítelkyni, s kterou si splníme nejkrásnější představy, a nejtajnější přání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Brno
Jsem spíš na holky, ale když je mi chlap sympatický, tak si s ním taky rád užiju:) Jsem ženatý, ale žíjící ve volnějším vztahu 60/182/95 pasivní. Rád se pomazlím, pokouřím, nechám se kouřit, vše podle dohody. Když do mne zasuneš, budu moc rád. Čistota, zdraví a diskrétnost je pro mne samozřejmostí. Přivítám pravidelnější setkávání a i jiné aktivity, pivko, výlety atd.
DETAIL / ODPOVĚDĚT