Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  5988192   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

Ahoj, hledám milou, krásnou, mladou, štíhlou, chytrou a odolnou spolukolařku na mtb v týdnu kvečeru v Praze, o víkendech kdekoli. Samozřejmostí je nebrat se zbytečně vážně, chuť dát si občas trošku do těla a přivodit si pár endorfinů, ale i zastávka na zasloužené pivo nebo cokoli jiného, … Všechno v tempu a intenzitě podle chuti a nálady. Taky lyže, voda, tenis, les, vinohrady, griláž, … – prostě cokoli, co se nám bude chtít. Udělal jsem první krok, Ty přidej ten druhý a budeme se mít bezva.

Sympatická slečna z Prahy a okolí na hory, cestování, turistiku, kolo, běžky, kino, plavání, badminton atd.? Fotka a sraz napoví, co z toho nakonec bude :-)

Ahoj. Hledam kamarádku na společné výlety na kole. Jezdim nejčastěji okolí Únětic, ale občas se vydávam i do centra prahy abych si užil trochu adrenalinu. Jezdim trasy kolem 30km, samotného mně víc nebaví. Nejsem žádný závodník, hledam společnost ne soupeře. Jezdim pro radost, ne abych se na někoho vytahoval. Mam oblíbenou trasu z Přední Kopaniny do Podbaby, přez Statenice, Unětice, Roztoky, Klecany, Psí útulek Troja a nekdy to protahnu kolem ZOO a stromovku.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Plzeň-sever
Muž | 36 let
Nový Bor
Muž | 21 let
Hradec Králové
Muž | 48 let
Nymburk