Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 26 let Praha

TOP  15.8.2019

Ahojky. Jmenuji se Matěj. Bydlím v Praze a je mi 26 let. Hledám tu protějšek, se kterým se budu moct smát. Miluju hry, zábavu, filmy, lenošení, pohodu a tak Občas sem náladový a sem tam mám i introventní nálady Spíš mám radši klid. Jsem vyšší, objemější postavy. Jsem kuřák a sem tam si to pivko taky dám Jsem milovním Marvelu. Nejsem sportovně založen. Jinak už ani nevím, co srm napsat Tak uú nechám jen a jen na tobě, zda napíšeš. Na vzkazy se budu moc těšit.

MužVážně 51 let Praha

TOP  16.8.2019

Hledám si ženu klidnou, hodnou, se společnými zájmy, jako například: povídání si, Láska, tantra, klasická hathajóga (život ve stylu hathajógy), zdravá strava, sem tam, pinkání si třeba banbinton, zvyklou žít skromě, s pokorou jí vlastní, a s chutí se stále v tom všem učit. Jinou ženu si nehledám. Jsem umělecky zaměřený, s charitativními svými iniciativami. Uvítám shodný pohled na svět, a vzájemnou si podporu.

MužVážně 49 let Praha

TOP  20.2.2019

Hledám přítelkyni na užívání si ještě krásného života a ne jen odříkání a omezování se atd.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
České Budějovice
Muž | 46 let
Brno
Muž | 43 let
Jičín
Muž | 36 let
Praha