Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6112314   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužVážně 40 let Beroun

TOP  1.9.2019

Hledám ženu do 40let, klidně bezdomovkyni, která by si dovedla vážit střechy nad hlavou a tepla rodinného krbu. Odpovědi prosím s fotkou. Děkuji.

MužVážně 54 let Beroun

TOP  9.4.2019

Přijel princ na bílém koni ne nejsem princ ale všechny ženy ho tu hledají. Jsem spíš král a snad i moudrý a co hledám královnu, která bude moudrá snad jako já. Asi je to pohádka? Ale co když se splní? A tak spolu šťastně žijí v létě jedou k moři v zimě na hory lyžovat nebo se projedou na kole zajdou do bazénu ale asi je to pohádka tak si jí splníme?

MužVážně 36 let Beroun

TOP  30.5.2019

Ahoj, existuje ještě někdo s kým se dá normálně pokecat, zajít ven, třeba zasportovat, posedět někde na kávě a spoustu dalších příjemných věcí? Jestli ano, budu rád, když se ozveš. DavidDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Karlovy Vary
Muž | 23 let
Brno
Muž | 50 let
Benešov
Muž | 26 let
Brno-venkov