Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6152543   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

Hledám pro prázdninové aktivity paní s dětmi.Můžeme jen tak vyjet k vodě, nebo i využít chatky stan, cyklovýlety. Dceři je třináct a chci aby byla mezi dětmi. Hodně jsme cestovali. Naše fotky zašlu.

MužVážně 47 let Čáslav

TOP  13.7.2019

Hledám takovou normální ženskou, která by chtěla takovýho normálního chlapa, jako jsem já. Nejsem namyšlenej, mám rád život a beru ho tak, jak přijde. Nejsem úplně sportovní typ, ale baví mě čtyřkolky, běžky v zimě, cestování, pěší turistika. Takže úplně nesportovní nejsem. Mám rád něco dobrého na zub. Pokud bude moje partnerka umět vařit a péct, budu věrnej jako pes. :-) (ale to budu stejně). Fotku pošlu každé, která o to požádá.

MužVážně 29 let Čáslav

TOP  28.7.2019

Ahoj, hledám dívku 18-33 let, štíhlé nebo normální postavy, která je hodná, milá, má ráda humor, je společenská, bez závazků. Já 29 let, vtipný, zodpovědný, spolehlivý inteligentní nekuřák romantik. Jsem podnikatel a na diskotéky už jsem starý, proto hledám zde. Hledám pouze dívku na vážný vztah.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 36 let
Praha
Muž | 44 let
Praha
Muž | 43 let
Brno