Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6182012   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužVážně 62 let Praha

TOP  3.8.2019

Kulturně i sportovně založený VŠ 61/180/91 by rád poznal pohodovou přítelkyni podobných zájmů se smyslem pro humor a chutí do života. Nechci zde uvádět nějaké věkové hranice, to většinou bývá zdrojem nedorozumění, jen chci říct, že než datum narození, je pro mne důležitý mladistvý duch. Když už tedy, tak dám přednost zralé ženě od 65 let výše (není ale podmínkou). V mé věkové kategorii by měl být muž alespoň o 5-12 let mladší, aby své partnerce ještě vůbec stačil.

MužVážně 25 let Praha

TOP  10.8.2019

Ahoj slečny/ženy.Jsem Michal je mi 24 svobodný, kuřák příležitostny ( mám elektronku) bez dětí a zvířat. A hledám zde slečnu věkově kolem mě když bude mladší bude mladší a když starší tak starsi:D žádnej stres :D Základem je chemie nebo jak se tomu rika:D každopádně nehledám úlet ale přátelství a časem vztah nejlépe:) rád bych se usadil a časem rodinu :) bydlím vlastně skoro.v praze .doufám že se tu někdo najde ;) fotku zašlu nna vyzadani ;) hezky den :)

MužVážně 59 let Praha

TOP  25.7.2019

Nehledám společnici ani kamarádku, nýbrž budoucí lásku. Výhradně s vizí n doživotí. O anonym však nebojuji.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Velké Meziříčí
Muž | 35 let
Praha
Muž | 56 let
Brno-venkov
Muž | 26 let
Brno