Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6213802   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS


Podobné inzeráty

Ahojky všem, hledám nějaký pár nebo dva kamarady(kluk, holka) do trojky. Vždy mě to lákalo a tak bych to teď chtěla zkusit. Můžeme zajít nejdřív někam na skleničku a poznat se. Jestli máš zájem, pošli fotku a ozvi se :)

Hledám pohodový pár na dlouhodobé přátelství, experimentování a všechno hezké co bude vyhovovat všem zúčastněným :) Hlavní je vzájemná jiskra, zdálenost nemusí být překážkou, s volantem se kamarádím i můžu zázemí poskytnout. Zdraví a diskrétnost samozřejmostí, více si pojďme napsat do zprávy.

Najde se tu nějaký pár, který hledá nějakou ženu k sobě? Bez narušení soukromí. Jsem jedenáct let vdaná a hledám nějaké to zpestření. Jsem silnější baculka, tak pokud Vám to nevadí, tak si můžeme vyměnit pár písmenek a uvidíme. :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 35 let
České Budějovice
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 48 let
Opava