Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  55 let | Chodov
Najde se tady slušná a rozumná žena z Chodova a okolí.Potřebuje mužského,který jí rád pomůže na zahrádce...chalupě....domečku,aby bylo více času si zasportovat rekreačně...zajít do kina...koncert...divadlo...jed na výlet...dovču...sednout si na večeři i něco k pití...jít do přírody atd...rozvedený,pohodář,nekouřím (pokud kouříš-nevadí),piju-příežitosně,pojízdný,věk-54/179-štíhlý...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Asi jsem na poměry webové seznamky náročný, ale pořád hledám milou a upřímnou chytrou holku, která nemá problém napsat dvě věty bez hrubek, tráví o něco víc času s knížkou než před zrcadlem, ideálně VŠ s hlavou otevřenou (metaforicky, ne medicínsky). :-) Pojď se bavit o tom, jestli je lepší Gandalf nebo Brumbál, Star Wars nebo Star Trek, jestli ti víc sedí kafe nebo čaj, bowling nebo cojávím lukostřelba... :-) Tady jeden kreativní kluk, snad celkem inteligentní, 33, nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Břeclav
Přitažlivost k druhému pohlaví, nás vede k rozmnožování. Touhy jsou mechanismem přírody, který nás nutí, abychom zahnali nedostatek a zachovali život. Díky strachu unikneme ohrožení života, nebo zaútočíme. Avšak tím, čím se zabýváte zde, mne odrazuje ve všech sférách. Nejhorší vlastnost hloupých je víra, že činí správně, čímž se neliší od zvířecích pudů. Tož vám přeji mnoho štěstí a občas sem nahlédnu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Pardubice
Hledám učitele života ... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Vsetín
Je tu nějaká sympatická slečna, nebo maminka, co si nechce jen psát? Ale zajít si raději na procházku, a třeba na kafe? Která radši podnikne nějaký výlet, nebo se půjde projet na kole? Zajede/zajde poslechnout živou hudbu? A ne, o sex mi vážňe nejde ... jen vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Zlín
Nebudu rozhodně vyhovovat každému (tedy každé). Nejsem sportovec, nesnáším domácí zvířata a nejezdím k moři. Nezajímá mě většina toho, co lidi obvykle zajímá, a naopak. Ale jsem šťastný a spokojený (v Česku aby se člověk za něco takového skoro styděl), samostatný, mám dobrou práci a všechno, co potřebuji materiálně i jinak. Rád se seznámím s někým, kdo se nelekl. A prosím nepovažuj mě jen za dalšího, který se s tebou chce vyspat. O to mi opravdu nejde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Brno
Hledám touto cestou milou a pohodovou ženu, které je samotné také smutno a ráda by se seznámila se svobodným mužem se kterým by chtěla prožívat radosti i starosti běžného života na vážný vztah... Jsem uplne normálni chlap který má vyřešenou minulost. Koho že chci? Dost možná právě tebe, jen jsem tě ještě nenašel. Alespoň zatím... Těším se na Tvoji odpověď
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Semily
Ahojte. Jsem svobodný nezadaný a to dlouho, rád to ale změním. Najdu zde také hledající asi nejlépe s děckem ženu? Jsem pro výlety do okolí, rekreačně sport, rodinu, kutilství, zábavu - kulturu. Preferuji seznámení na živo, bez sáho dlouhého dopisování..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 29 let
Hradec Králové
Žena | 39 let
Praha
Žena | 41 let
Praha
Žena | 34 let
Česká Lípa