Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6267204   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

Ahoj. Hledám svobodnou ženu pro dlouhodobý vztah a společné trávení volných chvil, ať už sportovně, kulturně či jiným způsobem. Jsem sportovně založený, normální postavy i "normálních" vlastností, snad trochu i se smyslem pro humor, který je dnešní době tak důležitý:) Pokud máš podobné priority a aspoň trochu jsem ti "padl do oka", určitě se ozvi. Budu rád:)

HLEDAT LÁSKU NA INZERÁT? "Nesmysl", říká rozum. "Bláhové, naivní", namítá zkušenost. "Zoufalé a nebezpečné", tvrdí okolí. "Ale samota mě zabíjí...", šeptá tiše srdce. Co však s tím, když dnes člověk nemá moc příležitostí k seznámení? Je nějaká šance, že by se mi ozvalo slušné děvče s upřímným zájmem o vážný vztah? Dívka přiměřeného věku, aspoň trochu romanticky založená? Prosím, neodpovídejte vy, kteří hledáte nezávazný sex, sponzora či posluhovače.

Ahoj jemuji se Pepa je mi 28 let pár hledám ženu na všechno procházky výlety atd... Pokud jses sama jako já tak se ozvy pokud se stydím mužem si zatím jen dopisovat jsem sthly 180cm vysoký hnědé oči kouřím normálně alkohol jen výjimečně třeba v letních dnech to pivko... ??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Pardubice
Muž | 34 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 24 let
Uherský Brod