Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 28 let Praha

TOP  13.3.2020

Kdo z chlapů dělá nevěrníky? No přeci ženy. Vždy napíšou, že hledají hodného, milého a věrného chlapa. Nehledají. Nezáleží, jak moc si jich vážíte, jak moc je po rukou nosíte. Proto si chlap namluví několik žen a čeká, která ho uloví jako první. Já nikdy nebojoval na více frontách ale život mě pomalu učí, že slušně to asi nepůjde. Protože když to ukončí jedna, rány na duši zahojí druhá.

MužVážně 25 let Praha

TOP  21.3.2020

Ahoj. Muzikant a učitel, obojí miluji a nenechám si vzít. Hledám slečnu, která by chtěla trvalý vztah a která by se neurazila, když se zachován jako gentleman (pouštění do dveří, sundání bundy a tak, jsem zkrátka občas staromódní). Kromě hudby mám rád procházky, turistiku, tanec, rád čtu nebo si zahraji deskové hry. Nebráním se skoro ničemu, hlavní je, když se něco děje . V Praze studuji na UK a zároveň pracuji. Mám to tu docela rád, i když jsem původem Jihočech :-). Je libo kávu? - Ozvi se!

MužVážně 30 let Praha

TOP  14.12.2019

ahoj, hledam seznameni 20-25Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 45 let
České Budějovice
Muž | 49 let
Teplice
Muž | 44 let
Hradec Králové
Muž | 49 let
Praha