Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo


Podobné inzeráty

Není tu kategorie "Romantika, zamilování, souznění" :-))každopádně tam bych chtěla vložit inzerát, že chci potkat chlapa s duší chlapa, kolem padesátky, nad 180cm, přímo z Prahy, s dospělýma = samostatnýma dětma, nadhled, rozhled, přehled, na randění všeho druhu, po práci cca 17-00, občas kus víkendu, smsky.... ...třeba to ještě nějaký chlap takhle má :-)) ty touhy a potřeby :-) ..a na toho se těším :-) hlavně ne pravidelné diskrétní středy (= nic moc sex, po kterém týden nebudu "votravovat":-) )

Najde se vyjimečný muž pro vyjimečnou ženu?Mentálně vyspělý, se smyslem pro humor, zdravým sebevědomím, vyřešenou minulostí, který ví, co chce, má rád sám sebe, společnost lidí, hudbu, případně tanec a zkrátka vše, co se ve dvou prožívá lépe? Hledám muže od 40 let + Viber ani watsapp nepoužívám.Pokud mě oslovuješ, prosím, pošli mi tvé civil foto.Muži typu „rock“ či and roll mají přednost (nikoliv „heavy metal“). Magie bílá je moje podstata, nikoliv magie černá.Heslo zní:"Jak proměnit přátelství v lásku?"

Ahoj hledám fajn staršího kamaráda, kamarádku zatím na kávu, procházku.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Kladno
Žena | 52 let
Kolín
Žena | 39 let
Jihlava
Žena | 57 let
Semily