Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo


Podobné inzeráty

Po náročné práci hledám náročný odpočinek :). Někoho s kým se dá zajít do kina, do baru, zasportovat, ale také hrát v soukromí. Někoho kdo touží dostat sem tam na holou, hodně být svazována, hodně zneužívána .. ale také hodně mazlena. Dělám si co chci a kdy chci - nemám scénáře. Takže někdy se budeme jen dívat v posteli na film, někdy tě svléknu hned za dveřmi, svážu a ojedu ještě na schodech :)

Najde se pohodová, empatická, tolerantní, spíše štíhlejší žena (39-44)..hledající mužskou společnost pro společné aktivity - turistika, poznávání hezkých míst, kino, posezení u vínka..? V případě sympatií třeba i více.. Chybí mi milá ženská společnost.. :-) Zajdeme na šálek kávy, či čaje, popovídáme..možná z toho nic nebude, ale co můžeme ztratit? Těším se na milé setkání.. :-) P.S.: Jeden lehce praštěný..hledajicí skromnost, vlídnost, důvěru..

Hledám pohlednou přítelkyni, která si ráda užívá života pro dlouhodobý kamarádsko - milenecký vztah.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Kopřivnice
Muž | 25 let
Ostrava
Muž | 47 let
Brno
Muž | 35 let
Trenčín