Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo


Podobné inzeráty

MužVážně 33 let Břeclav

TOP  11.2.2019

Ahoj kočky. Jmenuji se Milan a je mi 32 let. Jestli se tu najde nějaká žena do 33 let, co si umí vážit hodného, věrného, milého, romantického, vášnivého, starostlivého chlapa, který si váží lásky a všeho co od ženy dostává a patřičně jí to vrací a dává najevo, tak se mi ozvy. Rád cestuji, mám rád dobré jídlo, i trošku sportuji, občas zajdu i na procházku, mám rád filmy, hudbu, chci ženu pro život a na společné trávení volných chvil. Nekouřím a alkohol piji spíše příležitostně.

MužVážně 22 let Břeclav

TOP  15.5.2019

Ahoj nechtěl by se někdo seznámit? Já vím že nejsem nejhezčí ani nejchytřejší (to není nikdo) ale hledám mladou hezkou a hodnou dívku 16-25 let která nesoudí nikoho podle toho jak vypadá, moc nepije, nekouří trávu, nepředvádí se a nejde jí jenom o sex a peníze (to se mi vůbec nelíbí) jde mi o to aby mě měla ráda takového jaký jsem. Moje zájmy jsou LARP fantasy, malování, zpěv, PC, cestování, MatLips (jsem daber), miluju horory, akční a válečné filmy. Moje oblíbené jídlo je pizza a kebab.

MužVážně 27 let Břeclav

TOP  12.2.2019

Ahoj Hledám milou a hodnou holku, která vý, co chce od života.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Sušice
Muž | 32 let
Praha
Muž | 29 let
Zábřeh na Moravě
Muž | 24 let
Hradec Králové