Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6411184   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužNezávazně 53 let Brno

TOP  22.2.2020

Chtěl bych najít baculku, co jí budu moci cucar ouško a u toho jí hladit zádíčka. Hledám baculku, co se jí bude líbil, když jí zajedu rukou do vlasů a druhou pohladím kolínko. Rád bych laskal Tvůj zadeček, který mi vezme celý můj obzor. Dovol mi se Tě dotýkat, hladit, laskat a třeba i dráždit. Já jsem sice štíhlý, ale chci ženu, která se mi nebude v posteli ztrácet. Jestli jsi baculka, tak Tě chci - už teď.

Hledam poslusnou zenu, ktera neodmlouva, nekouri a je rada muzem obletovana, opecovana a taky muze byt docasnou otrokyni :)

MužNezávazně 35 let Brno

TOP  5.11.2019

Ahoj, já 33let, normální pohodový chlap, který velmi rád líže, hledá ženu, která by to tak chtěla. Moc mě to baví, mám vydrž a nepřestanu, dokud nedojde k orgasmu. Nebo zvládneš i dva? Vlastní uspokojení nevyžaduji, jen Tvoje. Na vzhledu, postavě a věku mi opravdu nezáleží. Podmínkou je jen chuť. Mohu většinou dopoledne, můžeš taky? PetrDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Ostrava
Muž | 34 let
České Budějovice
Muž | 25 let
Ostrava
Muž | 40 let
Teplice