Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

Ahoj. Hledá se pohodářka se smyslem pro humor, milá a hodná slečna se srdíčkem na pravém místě, klidně i tichá a nesmělá, která by se těšila z přítomnosti druhého. Nejsem moc sportovně založený, raději mám pohodu, žádný uspěchaný život, klid a hlavně upřednostňuji hezký život ve dvou, jen mít tu správnou inspiraci a jde vše. Pro druhé bych se rozdal, štíhlý, citlivý, optimistický, doufám že i hodný a pozorný, upřednostňuji raději domácí pohodu a malý okruh přátel. To co hledám sám nabízím.Najdu?

K mému stavu: Royvod probíhá, se ženou žijeme každý ve svém bztě. Citově jsem se odpoutal už dávno. Mám 3 děti (3, 8, 11), střídavka v liché týdny.Hledám vážný, rovnocenný vztah s ženou, která hledá a ocení spolehlivého, věrného muže, který nekouří, nechlastá a neběhá za ženskými. Časově jsem celkem vytížený, přesto částečně flexibilní s volnými víkendy. Ve volném čase si rád zaběhám, zajedu někam na výlet nebo se projít, občas i jen tak zalenoším u filmu.Tvoje děti nevadí, společné už nechci.

Hledám ženu, která nechce jaro vítat samaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Jeseník
Muž | 26 let
Šumperk
Muž | 29 let
Brno
Muž | 40 let
Praha