Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo

Podobné inzeráty

ŽenaVážně 37 let Liberec

TOP  7.7.2019

Pohodářka z Liberce hledá partnera, pro kterého není rodina ztráta času, ale smyslem života. Který je hravý, ale zároveň zodpovědný. Hledám chlapa, který uznává tradiční hodnoty, nepodléhá módním vlnám (tetování, piercing) a nepotřebuje nikomu nic dokazovat prostřednictvím sociálních sítí. Ale ne gaučáka, se kterým je nuda. Já jsem Jana z Liberce, mám maličký dítko a ráda výletuju a celkově ráda trávím svůj čas v terénu, kulturou, deskovkama, prostě čímkoliv příjemným.

ŽenaVážně 46 let Liberec

TOP  13.5.2019

Hledám muže rodinného typu, klidně s dětma, který rád pracuje okolo domu, ideálně kutila, který má rád koně, kočky, psy a prostě domácí zvířata, život na vesnici. Sama mám děti, sice starší, ale pořád ještě nedospělé. Nehledám sportovce, který tráví víkendy sportem. Jsem rodinný typ. Zahrádka, kůň, pohoda, sem tam kolo na pohodu, výlet procházka.. hlavně rozumný vztah. Taky někoho, s kým si můžu popovídat o knížkách, hudbě, kdo nezkazí zábavu s kamarády... prostě parťáka. :-) Liberec a Frýdlant.

Hodná, veselá, pohledná, sportovně založená holka, hledá k sobě fajn muže. Lbc a okolí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Jihlava
Žena | 34 let
Česká Lípa
Žena | 59 let
Praha
Žena | 37 let
Nymburk