Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků

Odpovídáš na anonymní inzerát. Majiteli inzerátu bude předán tvůj email, na který tě bude moci kontaktovat.

Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužNezávazně 25 let Praha

TOP  15.9.2019

Zdravím dámy! Jsem mladý (25), štíhlý, dobře vypadající sympaťák, kterého láká vyzkoušet něco velice netypického. Rád bych se zde seznámil s o 20-30 let starší ženou, která touží (nejen) po komplimentech od mladého muže.

Najde tu pohledný kluk hezkou holku na pohodový milenecký vztah dvou pěkných, milých lidí co se na sebe budou nadšeně těšit v intimním a diskrétním prostředí?

SUBINKA - láká Tě představa se muset zcela oddat cizímu muži, muset před ním předvést svoji nahotu podle jeho příkazů, vystavit se jeho zkoumavým očím a rukám? Sympatický dominantní muž hledá subinku, která by si občas chtěla zahrát tuto roli, a podle dohody vyzkoušet něco nového.. např. spoutání, autoerotiku, popř. lehké SM nebo podobně? Vše s citem, rozumem.. pro potěšení obou, popř. i výměna rolí.Zaručuji naprostou diskrétnost a zdraví a těším se na odpověď.



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Ostrava
Muž | 29 let
Valašské Meziříčí
Muž | 38 let
Pelhřimov
Muž | 32 let
Brno-venkov