Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6500988   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužNezávazně 49 let Praha

TOP  30.5.2019

Hledám holku do nepohody. Na hory, kolo, brusle, lyže. Ale taky do kina, divadla, galerie, na koncert, výstavu, poznávat památky. A nebo na disco a propařit celou noc. Ale i na příjemné lenošení a sdílení vzájemných pocitů. Prostě na všechno, co život přináší.

MužNezávazně 35 let Praha

TOP  10.9.2019

Najdu úspěšnou a zadanou ženu, které chybí doma sex? Rád experimentuji, a zkouším nové věci. Nehledám paralelní vztah ani kamarádství. Na Tvém věku nezáleží. Na odpověď se těší 34/190/80 VŠ.

Život utíká pojďme se radovat z toho, co může nabídnout. Chceš na něco těšit na něco nového, hezkého, vzrušujícího, co by dodalo novou životní energii? Hledáš kamaráda, se kterým si můžeš popovídat o radostech a strastech života. Pokud vznikne vzájemná přitažlivost a porozumění můžeme se navzájem potěšit nejen se na duši, ale i po těle. Scházet se 1-2 týdně a užívat si intenzivně to, co nám doma chybí. Nejsem přelétavý, hledám trvalejší vztah. Ženatý, 181 cm, postava a ostatní akorát.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Olomouc
Muž | 31 let
Mělník
Muž | 36 let
Praha
Muž | 43 let
Brno