Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6503083   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

MužVážně 20 let Brno

TOP  17.8.2019

Zdravím, jmenuji se Michal, je mě 20 let a pocházím z Brna, jsem vyučený cukrář, ale pracuji jako prodavač.Nevím jestli to je nebo není reálně ale touto cestou bych chtěl zkusit najít dívku na vážný vztah :) , noo něco málo o mě, moje záliby jsou knihy, dobrý film, mám zálibu v sypané čaje a kávy :) rád peču a vařím ale chybí mě ta druhá polovička pro kterou bych mohl, jinak o mě lidé říkají že jsem milý a hodný, starostlivý a dosti romantický typ :)

MužVážně 39 let Brno

TOP  3.10.2019

Tak pojďme předstírat, že jsme se našli, tak pojďme předstírat, že k sobě patříme navždy. Pojď, budem si psát, naslibujeme si hromadu věcí...Je to dobře vymyšlený, ne? Ale nezní to trochu rezignovaně? Když mi napíšete, třeba vám taky napíši.

MužVážně 55 let Brno

TOP  22.8.2019

Vlastně mám docela dobrý smysl pro humor.Chci někoho, kdo mě udrží ve střehu, má dobrý smysl pro humor a dobré srdce.Budu se usmívat, být pozitivní a nikdy se nevzdám! Dám 100% pokaždé, když budu hrát. Tohle jsou vždycky moje cíle a můj postoj.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 42 let
Pelhřimov
Muž | 63 let
Česká Lípa
Muž | 23 let
Uherský Brod