Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  6515066   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

Hledám ženu k dlouhodobému vztahu. Jsem nekonfliktní, klidný, spolehlivý muž, se smyslem pro humor, kulturu, přírodu a poznávání nových zajímavých míst a věcí. Finančně zajištěný, věk 57, rozvedený. V intimní oblasti mám přání najít partnerku která má buďto neobvykle velkou vag*nu nebo má markantní prolaps (pokleslou, vylezlou dělohu). Je to neobvyklé přání ale píšu otevřeně a pravdu.

Žádné povídání okolo - hledám silnější holku (krev a mlíko, boubelka, žena kyprých tvarů - říkejte tomu jakkoliv) ve věku 25-35 let na sex bez závazků. Zázemí v Praze mám. Pouze s fotkou (která o tobě bude alespoň trochu vypovídat), svou samozřejmě pošlu obratem zpět.

MužNezávazně 30 let Praha

TOP  20.7.2019

Zdravím :) Hledám slečnu přibližně stejného věku (31) na kamarádství i občasný sex. Možná to není obvyklé, ale preferuji to kamarádství :) Hlavní je dle mého mít o čem mluvit. Byť sportuji, jsem spíše intelektuálního zaměření a to samé bych rád našel.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Pardubice
Muž | 56 let
Praha
Muž | 35 let
Trenčín
Muž | 46 let
Praha