Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo

Podobné inzeráty

MužVážně 37 let Jeseník

TOP  15.7.2019

Ahoj Jmenuji se Adam je mi 37 let, jsem 172 cm vysoký, štíhlé postavy, normální veselý muž, upřímný, hodný, epileptik ale už sedm let bez záchvatů, prý sympatický, rád rekreačně sportuji lyže, kolo, turistika, další zájmy největší záliba fotografování točení videa rodinné sešlostí, kino, divadlo, výlety, cestování, pokud je s kým jít či jezdit, příroda, hledám slečnu či ženu s podobnými zájmy, z okolí Jeseníku, Zlatých Hor, Vrbna pod Pradědem, Města Albrechtic, Holčovic, Krnova ozvu se vám všem.

MužVážně 44 let Jeseník

TOP  28.8.2019

Každý hledá či nabízí lásku. CO JE TO LÁSKA??? Osobně to mám trochu jinak, hledám spřízněnou duši. :-) Bohužel s mou povahou stydlivého samotáře to je problém. Na seznamky moc nevěřím a s ohledem na silnou konkurenci se není čemu divit. :-) Nejspíš bych měl psát o sobě, ale co? Jsem upřimný člověk, životem hodně zkoušený. Nemám žádné dluhy, tak že v dnešní době out jak říkaj mladí. :-D Na rovinu musím říct že se nemohu nikam odstěhovat adt, ale mám velký byt, tak že v případě sympatii ... :-)

MužVážně 62 let Jeseník

TOP  9.11.2019

Potkáme se tady? Já nezadaný SŠ 61/175 a Ty?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Uherské Hradiště
Muž | 52 let
Žatec
Muž | 51 let
Brno
Muž | 40 let
České Budějovice